FeX Arhiva > Pro Clubs

FeX BAP Rasprave i Dogovori

(1/579) > >>

BlueHell...:
Evo za sad neka ova tema bude za FIFA12 BAP, dok cemo od FIFE13 malo ozbiljnije pokrenuti BAP, pa cemo shodno tome i otvarati teme kako nam budu trebale.
Za saad nam je ova dovoljna

BlueHell...:
Jel ima jos tko zainteresiran da bacimo koju FIFA 12 BAP Utakmicu, prije nego nam dodje FIFA13?

dario:
Teško ćeš skupit više od troje ljudi :) ugl, kad 13 dođe ja sam svakako za da krenemo odmah od prvog dana maksimalno ozbiljno u napad na vrh leaderboarda :D

BlueHell...:

--- Citat: dario - Kolovoz 18, 2012, 07:19:55 poslijepodne ---Teško ćeš skupit više od troje ljudi :) ugl, kad 13 dođe ja sam svakako za da krenemo odmah od prvog dana maksimalno ozbiljno u napad na vrh leaderboarda :D

--- Kraj citata ---
FIFA 13 BAP ce biti na sistemu sadasnjeg "Head to Head", odnosno nece biti klasicni leadbord kao u FIFI 12, vec ce se napredovati po divizijama. Ako sam dobro  skuzio :D

dario:
Također bi sad u novoj sezoni trebali češće igrati friendlyje protiv CroUniteda, ionako ćemo i mi i oni imati svaki tjedan okupljanja pa bi mogli/trebali igrat međusobno barem jednom u 2 tjedna, jer nam svima može samo koristiti :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju