FeX Arhiva > Pro Clubs

FeX BAP Rasprave i Dogovori

<< < (479/579) > >>

mato010:

--- Citat: VincentMessi. - Prosinac 04, 2013, 11:41:12 prijepodne ---just saying

--- Kraj citata ---
naravno...de i meni info...da i ja znam o cemu se radi :D

VincentMessi.:

--- Citat: mato010 - Prosinac 04, 2013, 11:47:46 prijepodne ---
--- Citat: VincentMessi. - Prosinac 04, 2013, 11:41:12 prijepodne ---just saying

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---
ma ono kad si reko da ti se neda ako blue vodi trening jer te šalta s pozicije na poziciju

mato010:

--- Citat: VincentMessi. - Prosinac 04, 2013, 12:08:52 poslijepodne ---
--- Citat: mato010 - Prosinac 04, 2013, 11:47:46 prijepodne ---

--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---
ma ono kad si reko da ti se neda ako blue vodi trening jer te šalta s pozicije na poziciju

--- Kraj citata ---
Aa to?ja mislio nesto posebno,strasno :P
jebiga kad sam dobar pa mogu na vise pozicija haha

mario123:
Ja sam u 20h ipak spreman za bap

I da rjesimo neke stvari

@torca

ako ti se igra dodj i igraj ja nikom ne branim da igra

@mato
Ja sam bluhelu prenio pozdrave tako da se zna,meni je vise puna kapa medusobnih razmjerica a to se ne odnosi samo na tebe i bluhella nismo djeca od 10 god nego smo odrasli ljudi ista stvar id torcu mateja messia i chada nadite nacin da budete medjusobno dobri kako god znate bez ljutnje

Moze se na mene ljutit ko god hoce ja pisem kaj mislim ako zelite da budemo ekipa onda se potrudite oko toga igramo dosta dugo zajedno i fore za klince ostavite za druge stvari

Mudri14:
Vidjet cu jos dal dolazim ipak se stvorila guzva u napadu a onda dolazi do svada oko pozicija itd.Rade ja osvojim koju FUT  ligu s novom investicijom Hazardom

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju