FeX Arhiva > Pro Clubs

FeX BAP Rasprave i Dogovori

<< < (480/579) > >>

mato010:

--- Citat: mario123 - Prosinac 04, 2013, 06:40:21 poslijepodne ---Ja sam u 20h ipak spreman za bap

I da rjesimo neke stvari

@torca

ako ti se igra dodj i igraj ja nikom ne branim da igra

@mato
Ja sam bluhelu prenio pozdrave tako da se zna,meni je vise puna kapa medusobnih razmjerica a to se ne odnosi samo na tebe i bluhella nismo djeca od 10 god nego smo odrasli ljudi ista stvar id torcu mateja messia i chada nadite nacin da budete medjusu
--- Citat: mario123 - Prosinac 04, 2013, 06:40:21 poslijepodne ---Ja sam u 20h ipak spreman za bap

I da rjesimo neke stvari

@torca

ako ti se igra dodj i igraj ja nikom ne branim da igra

@mato
Ja sam bluhelu prenio pozdrave tako da se zna,meni je vise puna kapa medusobnih razmjerica a to se ne odnosi samo na tebe i bluhella nismo djeca od 10 god nego smo odrasli ljudi ista stvar id torcu mateja messia i chada nadite nacin da budete medjusobno dobri kako god znate bez ljutnje

Moze se na mene ljutit ko god hoce ja pisem kaj mislim ako zelite da budemo ekipa onda se potrudite oko toga igramo dosta dugo zajedno i fore za klince ostavite za druge stvari

--- Kraj citata ---

obno dobri kako god znate bez ljutnje

Moze se na mene ljutit ko god hoce ja pisem kaj mislim ako zelite da budemo ekipa onda se potrudite oko toga igramo dosta dugo zajedno i fore za klince ostavite za druge stvari

--- Kraj citata ---

Znam...mario...jer tebi sam i napisao...nakon sto si me pitao da li cu doci...napisao sam da hocu ako ti vodis trening,a ne blu...ali sam u postovima prije navlaacio messia samo da to napise,a ne okolisa,jer ako sam to tebi napisao,ti prenio blue hellu,odakle to onda messiu?!hahah,nebitno!
sto se blue hella tice,nemrzim ja nikog niti mi smeta da bilo tko vodi trening...zaboli me tko ce vodit,volim to igrat i volim pobjedit...nisam kao netko da pisem nakon sto smo izgubili...e imao sam assist boli me dzon...ako bi se to trebalo gledat sta bi ja onda trebao reci jbt u f13,dok nisam sam otisao(napravio sranje),imao sam golova i assista nez nisam k9liko,bezbroj...no nebitno..nije to sad tema...zelim samo reci...da,i nemoram to reci,zna se od f12 jos da sam uvijek tu i uz tebe uvijek imao najvise nastupa...ali brate drage,kao sto si i sam napisao,nismo djeca,pa da me neko jebe u chatu,omalovazava,ruga...a mladi je od mene 6-7 godina...jedno je sala,a drugo omalovazavanje...i da me se ko pasce zadnje seta od poz do poz...a zna se ko je koliko dugo tu...i ko koliko vrijedi na kojoj poziciji...a i ruku na srce realno na CDM pozicijama di me blu non stop metao,ste daleko najbolji ti i on..i tu ja nemam sta trazit...znaci ako ima mjesta na st...cam..lm..rm...igrat cu..ako ne jbg kazite...jbg mato ovaj put nema mjesta ,dodi drugi put mozda bude,i tu nema ljutnje...a isto tako,chad i torca,bez ljutnje,dobar sam s njima,ali dublo bolje cu od njih odigrat te pozicije,a blu ih forsira tamo...no kazem nema veze,kazite jbg..nema mjesta ovaj put...prijavi se za iduci tren8ng.i mozda bude...mesi je sutra dosao u klub i vec zahtjeve ima i udovoljava mu se...uzme cpt i tebe na polivremenu premjesta na pozicije koje zeli?wtf?o cemu pricamo?
@blue sorry ako sam ti sta lose rekao,nista zlonamjerno,ali jebo si me u zadnjih mjesec dva ko kozu...no nema veze...ohladio sam...
@mudri da se mene pita ti bi bio spica i nitko drugi!nikakva guzva ovo ono,ali nepita me se...
Opet cete me mrzit zbog ovoga,znam,ali bez potrebe si me uopce spomenuo mario...jer sam mirno reagirao i na messijeve provokacije,jer znam sta je smjerao...i sad si mr povukao no ok...nisam se htio ni mjesat na ono sto ti je torca napisao...ali nije ni on kriv koliko se ga pljuje,decko je bez popune uvijek igrao i lb i rb...a popljuvalo ga se...
eto...neznam...igra mi se...igrao bi i vcrs,ali kao sto napisao,ako ima mjesta na onim poz tu sam...javite mi sto prije da znam se izorganizirat..LP

mato010:
I da hvala bogu svi imamo HS...pa ajmo jaja pokazat i to rijesit pricom..a ne tu piskarat...na hs svi sute...prave se da nista nije bilo...a napisat svi imaju muda...

VincentMessi.:
komedija ziva...ocito da ti ne shvacas zajebanciju to sto se tice assista... glumis rasplakanu djevojku s ovakvim romanima stvarno kidanje od smjeha  :laugh: kralju
iskreno ti kazem

mario123:
Ja sam se na torcu istresao iskljucivo jer mi je djecu spomenuo a na to sam jako osjetljiv,ako se nema kaj pametno napisat onda bolje da se suti,a sto se tice veceras bar kaj se mene tice mozete i ti i mudri igrat ali s tim da se prijavite za trening u temi koja je namjenjena za to

mato010:

--- Citat: VincentMessi. - Prosinac 04, 2013, 07:35:14 poslijepodne ---komedija ziva...ocito da ti ne shvacas zajebanciju to sto se tice assista... glumis rasplakanu djevojku s ovakvim romanima stvarno kidanje od smjeha  :laugh: kralju
iskreno ti kazem

--- Kraj citata ---
vincent dobro je...glava me boli od tebe...
nem9jmo se jedan drugom vise obracat i sve ce bit ok...
Stvarno nemam snage jos i za tebe pored ovo svoje dvoje... ;)
ok?
@mario prijavio sam se...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju