Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: FeX BAP Rasprave i Dogovori  (Posjeta: 148003 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bihacit

• Gost
Odg: FeX BAP Rasprave i Dogovori
« Odgovori #705 : Studeni 11, 2012, 10:27:44 prijepodne »
čuj kaj se tiče ovog rusa treba mi javit teško im se skupit očito i isto igrju večinom petorica tako da tamo ugovaraš tekmu,ligu i kup postoji mogućnost da moramo igrat u kombinaciji do 7 igraća ,moramo pratit za ovaj kup pa da se prijavimo

Prije svega ja sam ovdje novi i ja ovdje treba da pitam gdje cu igrati, a ne ti Mario ... ti si starosjedioc i sto ti kazes tako je (bar sto se mene tice).

a sto se tice toga sto sam napisao u chatu, to sam napisao kad sam igrao na CAM-u, napisao sam jer binamit i Govu  stalno otvarali u prostor i uvijek im mogu dati dobar pass da zavrse akciju i u tom trenutku mi je bilo pravo super igrati jer me islo i bilo super, pa sam napisao njima u chat da mi je najbolje kad oni igraju jer se otvaraju konstantno, a znas da ja inace ne igram na CAM, vec LDM pa tako da se ja onda nista ne pitam, a sto se tice LM, vecu korist tim ima ako si ti na toj poziciji, jer ipak statistike kaze da ti zabijas puno golova i assistencija pa mislim da to govori sve.... i daj kad cemo imati taj trening ???

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #706 : Studeni 11, 2012, 11:15:59 prijepodne »
ajmo trening danas.....

Evo otvorene prijave za sutra, vi slobodno i veceras igrajte

Offline sasaa

• *
  • Total likes: 38
  • PRO Klub: FeX PRO Club
  • VP Pozicija: CB
« Odgovori #707 : Studeni 11, 2012, 12:21:50 poslijepodne »
updatiran badge sluzbeniim grbom :)

mario123

• Gost
« Odgovori #708 : Studeni 11, 2012, 01:33:29 poslijepodne »
biha statistika ne znači ništa po statistici je tomy bolji i od govoua binamita i mene zajedno,čak je i chad u fifi 12 imao zavidnu statistiku pa je izbačen iz kluba jer nije bio timski igrač ija samo želim reći da ak neodgovara drugima da igram rm nek kažu slobodno nema ljutnje vjerovatno sam krivo shvatio   ;)
velika je razlika igrat utakmice kad je u timu 11 igrača ili kad ih je 2 ili 5 a pogotovo je bila razlika do zadnjeg pacha kad se sve računalo kad se igra any svaki pas ti se računa tad i sve i normalno da ti je bilo lakše igrat kad vas je 4 bilo taj dan ili 5 neznam točno to je sasvim druga priča

Offline tomy77

• *
  • Total likes: 0
  • "Pride in battle"
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: RM
« Odgovori #709 : Studeni 11, 2012, 02:11:23 poslijepodne »
Slazem se statistika je varljivi pojam i po meni to sluzi za neku osobnu satisfakciju a ne pokazuje zapravo lice tvoje igre,lijepo je kad zabijas ili asisitiras ali sto ti to znaci kad ne doprinosis cijelom timu tako da statistika nema veze sa prezentacijom tvoje igre,sta ti znaci ako imas 50 assista u 200 utakmica kad nit ne pomazes obrani nit ne gradis timski napad,ako si sebican itd...ovo je bio samo primjer tako da se slazem sa mariom...

bihacit

• Gost
« Odgovori #710 : Studeni 11, 2012, 02:48:59 poslijepodne »
biha statistika ne znači ništa po statistici je tomy bolji i od govoua binamita i mene zajedno,čak je i chad u fifi 12 imao zavidnu statistiku pa je izbačen iz kluba jer nije bio timski igrač ija samo želim reći da ak neodgovara drugima da igram rm nek kažu slobodno nema ljutnje vjerovatno sam krivo shvatio   ;)
velika je razlika igrat utakmice kad je u timu 11 igrača ili kad ih je 2 ili 5 a pogotovo je bila razlika do zadnjeg pacha kad se sve računalo kad se igra any svaki pas ti se računa tad i sve i normalno da ti je bilo lakše igrat kad vas je 4 bilo taj dan ili 5 neznam točno to je sasvim druga priča

Mislim da si upravu sto se tice ovoga, jer nas je bilo 3 i lakse je bilo igrati to je defiintivno ... i vjerovatno sam takav dozivljaj i dobio ... no sve je uredu, meni pase kako igras tako da se tu nema vise sta raspravljati...

Offline mato010

• *
  • VP Pozicija: CAM/LM
« Odgovori #711 : Studeni 11, 2012, 05:07:06 poslijepodne »
Slazem se statistika je varljivi pojam i po meni to sluzi za neku osobnu satisfakciju a ne pokazuje zapravo lice tvoje igre,lijepo je kad zabijas ili asisitiras ali sto ti to znaci kad ne doprinosis cijelom timu tako da statistika nema veze sa prezentacijom tvoje igre,sta ti znaci ako imas 50 assista u 200 utakmica kad nit ne pomazes obrani nit ne gradis timski napad,ako si sebican itd...ovo je bio samo primjer tako da se slazem sa mariom...
prvi put se slazem s tvojom izjavom,jer si upravo tocno u milimetar opisao SVOJU igru,iako u ovom slucaju nisi mislio na sebe.... :D :D
šalim se.. ;)

Offline tomy77

• *
  • "Pride in battle"
  • VP Pozicija: RM
« Odgovori #712 : Studeni 11, 2012, 05:11:50 poslijepodne »
Naravno mato.... :D

mario123

• Gost
« Odgovori #713 : Studeni 11, 2012, 05:25:56 poslijepodne »
samo da se nebi krivo shvatilo nekaj po meni i tomy i binamit jednako dobro doprinose na LM poziciji,naravno ja gledam isključivo doprinos na terenu,a bože moj svima nama se može zaredat pokoja loša tekma,znači na moj kriterij MOTM i slične stvari nikako neće utjecat,evo recimo ja i tomy se dogovorimo  i igramo nas dva samo i u roku od 15 dana možemo nabit golove asistencije diči pas i MOTM ;)

Offline mato010

• *
« Odgovori #714 : Studeni 11, 2012, 07:00:17 poslijepodne »
Jarane vec sam ti reko ti si onaj gospodin na klupi,malo,malo uz aut liniju,kosuljica,odjelo,kravata...kaki golovi i asisti...ti blokic uzmi i pisi :D :P
Aj pali da nabijamo asiste :P

Govou_

• Gost
« Odgovori #715 : Studeni 11, 2012, 07:13:51 poslijepodne »
Veceras, poslije 10? Valjda nece biti pijanih... :)) a?

mario123

• Gost
« Odgovori #716 : Studeni 11, 2012, 09:42:30 poslijepodne »
onda si i ti u zajebu mato i ti si trener  :D :D :D :D

Offline mato010

• *
« Odgovori #717 : Studeni 11, 2012, 11:34:24 poslijepodne »
Ma ja sam mlad pa mogu bit trener igrac :P
Kud pobjeze veceras?

Offline Leader4

• *
  • VP Pozicija: GK
« Odgovori #718 : Studeni 12, 2012, 11:05:29 prijepodne »
Pohvalio bi i dao podršku Remeti!

Sinoć odigrao odlično, samo sad budi konstanta da ti se  VP još pojača.....

Trebaju nam CB-ovi, pogotovo tipa sassa, koji je strašan!

Offline remeta051

« Odgovori #719 : Studeni 12, 2012, 11:35:17 prijepodne »
Pohvalio bi i dao podršku Remeti!

Sinoć odigrao odlično, samo sad budi konstanta da ti se  VP još pojača.....

Trebaju nam CB-ovi, pogotovo tipa sassa, koji je strašan!

Hvala ;D

Pa ako budu teninzi iza uvijek iza 21 h,mislim da ću biti redoviti gost. 8)