Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Kladionica  (Posjeta: 38634 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Odg: Kladionica
« Odgovori #240 : Srpanj 10, 2014, 10:01:54 poslijepodne »
Pola listica proslo, a i Argentina za sad dobro izgleda :)

:mad:

Mrzim tu spiku regularno vrijeme...
Jbg
A cuj , jbg...  uzmi PROLAZ za manji koeficjent i to je to.,..

BTW
Karlovic danas opet over, a koeficjent vrhunski :)

mario123

• Gost
« Odgovori #241 : Srpanj 15, 2014, 11:26:39 prijepodne »
Dinamo Zagreb vs Žaligiris     x2  4,22 koef.   ili čista 2-ojka za odvažne 12 koef.

kako god ja ču 50 kn lupit na čistu duju

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #242 : Rujan 19, 2014, 03:04:14 poslijepodne »
Skoro.

Offline domacc

« Odgovori #243 : Rujan 19, 2014, 05:33:10 poslijepodne »
Žalostan je onaj Krstanović... Skroz... :lud:

mario123

• Gost
« Odgovori #244 : Rujan 21, 2014, 02:30:11 poslijepodne »
Evo nakon duuugo vremena odigrao listic
cista dvojka Man Utd, Chelsea ,Dinamo i Lyon a x2 Ludogorec vs Litex

Online Torla

« Odgovori #245 : Rujan 21, 2014, 05:46:50 poslijepodne »
Evo nakon duuugo vremena odigrao listic
cista dvojka Man Utd, Chelsea ,Dinamo i Lyon a x2 Ludogorec vs Litex

I prvo te Man Utd poklopi...

Mani se te kladionice, prijatelju
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

mario123

• Gost
« Odgovori #246 : Rujan 21, 2014, 05:52:29 poslijepodne »
Bolje prvi nego zadnji :P

Ne brini nije kladionica zaradila kune na meni ;)

Offline colione

« Odgovori #247 : Rujan 21, 2014, 08:05:39 poslijepodne »
Ma čovječe tri Engleza favorita na kladusi i svi tri izgube tekma, i to nije prvi put sve cesče se dogadja da nijedan favorit u nekoj ligi ne prodje, gotovo se isplati igrat sve kontra u sistemu na odredjeni broj pogotaka...
Iz godine u godinu sve vise tekmi favoriti ne dobivaju... I po tom se kladionica stvarno treba kloniti, nisu to namjestaljke, nego razlika u kvaliteti nije kao prije, a ova teška natjecanja liga Uefa i liga prvaka iscrpljuju ekipe bez obzira na veći fond igraca, a kao slabije ekipe se vise nabruse na najace ekipe...
Mislim da eventualno odigrati u drugom djelu sezone, proljeće 3,4 mjesec, kad je većina poispadala iz eu natjecanja i liga kupova pa tad igrati na one koji se bore za nesto u nacionalnom prvenstvu...
Vidjeli su se i rezultati prvog kola LP i bas me zanima ko je i kunu dobio na kladionici u ta dva dana, samo zadnja 2 kola LP je dobro odigrat, jer ce sve ekipe igrat ozbiljno ako im treba....

Offline colione

« Odgovori #248 : Rujan 21, 2014, 08:13:51 poslijepodne »
Oni koji me poznaju, znaju koliko sam para ukupno dobivao na kladionici (ali sve prije blizu desetak godina) kupio i Hondu za 250.000 kuna od kladionice, s jednom se čak i tužio jer mi nisu htjeli isplatiti 150.000 kuna, pa mi je to jedan odvjetnik izvukao..., danas nema od toga nista, strašna sistema sam razradjival i nisu mi svugdje ni davali da igram, onda je svima jasno, da mogu vratiti vrijeme 10-15 godina unazad, vjerujte mi za par godina zatvorio bih dosta kladionica, ostala bi lutrija kad je državna, sad se klonite toga svi, moj Vam je savjet ;)

Offline colione

« Odgovori #249 : Rujan 21, 2014, 08:29:35 poslijepodne »
Zato kažem samo na sitno nedajte u kladionicu mjesečno vise od 100 kuna, kažem u zlatnim vremenima ja sam mjesečno igao za nekih minimalno 20-30 tisuća kuna i nijedan mjesec nisam bio u minusu, za mene je to bio posao, nisam ovisnik o kocki niti bilo čemu, a napisao sam na rebootu najgora ovisnost je ovisnost o novcu i nitko ju ne spominje, a trebale bi ustanove za liječenje od te opake ovisnosti, samo rijetki bi se pacijenti izlijecili...
Nedavno za vrijeme svjetskog prvenstva najboljoj prijateljici sam složio dva puta neke listice i uplatila je nekoliko tisuća kuna da ju kladionica iscupa iz situacije, i dogodila se oba puta Kostarika, i na kraju drvlje i kamenje po meni, pa nisam ja znao da ce Kostarika bit senzacija natjecanja, a ko je to predvodio ni kostarikanci sigurno....
Necu vise nikad nikom reko sam davati savjete i gotovo, ovo je bilo zadnje...
Statistički ono sto sam igrao i kako vise nije moguće dobivati nikako i da imam lovu koju sam imao nebi ju trosio na kladionicu zbog rezultata koji se dogadjaju...
Eventualno to pod kraj sezone liga ili LP, Uefa liga je preteska, a nacionalni kupovi totalna sranja, tad bi možda riskirao, ali ne kao nekad ;)

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #250 : Rujan 21, 2014, 08:43:33 poslijepodne »
Neki ljudi zive od kladionice, ali to je manji krug ljudi koji igraju s vecim ulozima.

Bas me briga za kladionice, da su u minusu zatvarali bi oni poslovnice, ide njima sasvim dobro... a najvecu lovu im daju "obicni smrtnici" s ulozima 5 - 10 -  20 - 50 kn

mario123

• Gost
« Odgovori #251 : Rujan 21, 2014, 08:51:06 poslijepodne »
od kladionice zive samo oni koji imaju kladionicu

Offline colione

« Odgovori #252 : Rujan 21, 2014, 09:26:16 poslijepodne »
Ovakovi rezultati koji su u prosjeku zadnjih 5 godina, nisam bas siguran da je netko u plusu, i tenis, hokej i svi drugi sportovi ima prilično iznenadjenja, a od njih živi kladionica, jedino nekakve olimpijske igre i to samo mrtvi favoriti tipa naše Sandre koja je tada 1,02-1,05 da ce pobijediti i takovih 10-tak parova  moraš staviti 10.000 kuna da bi zaradio kojih 5-6 tisuća i ako te jedan sjebe fakat samo ako slomi nogu ili ruku neće pobijediti, nisi imao srece, ali to je svake 4 godine, europska prvenstva su već prepuna iznenadjenja, pa i svjetska eto ti košarke nedavno, gle dečki to vise nije kaj je bilo prije 10-tak godina...
A Blue Hell u krivu si nije ti kaldionica loto kladjenje gdje lutrija živi od ovih uplata malih na loto pogotovo sad na euro jackpot koji je rulja toalno poludila a blizu 20 kuna jedna kombinacija, a ljudima daj samo iznos sto vise milijuna, i vise ce ih ici uplacivati, makar šanse ne mijarde već bilijarde da ce dobit....i kažu to nije ovisnost već ono razonoda....
Tako da je kod kladionica drugi slucaj tamo nema previse ljudi sa tim sitnim uplatama i kladionice žive od velikih igraca koji uplačuju po tisuću i vise tisuća kuna na listice, a puše totalno, onaj koji i dobije ponekad, ako ne stane tad kad je u plusu , završiti ce kroz neko vrijeme u minusu sigurno, samo zbog previse iznenadjenja
I na kraju dečki jedan savjet ako bilo tko igra kladionicu, moram Vam dati savjet jer sam jedan od sigurno najvećih kladionicara na ovim prostorima...
Uvijek i uvijek bez obzira za koliko novaca igrate, morate uplatiti 3 (tri) listica..
Prvi listic u glavu s maximalno 10-tak parova maximalni koeficijent 30, možete staviti 4-5 parova s većim koeficijentima ili do najvise 10-tak sa malo manjim (kako komu odgovara)
Drugi listic te parove sa prvog listica staviti u fix i u sistem staviti od 10--20 parova s minimalnim koeficijentom u sistemu 2,50 (recimo hendikepi, pol-kraj itd)
Treći listic čisti sistem bez Fixa na vise pogodaka u sistemu od onog prethodnog sa fixevima
Minimalne kombinacija pogotka u sistemu nesmije biti prevelika odnosno najvise dva do tri puta veća od uplate po tom sistemu, jer ako je recimo sistem 7 od 15, ako pogodite 9 ili 10 pogodaka to je onda veća lova...
Eto toga se držite uvijek a savjet za parove vise ne dajem nikome ;)

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #253 : Rujan 22, 2014, 02:28:39 prijepodne »
Novac je dug i napravljen je da bude dug. 

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #254 : Rujan 28, 2014, 11:16:39 prijepodne »
Rapid Beč vs RB Salzburg - 1 - 4,10   

Ovo bi moglo proći danas. Salzburg je u krizi zadnjih nekoliko utakmica i isplati se probati.