Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Filmovi - Što se gleda - Preporuke - Najave  (Posjeta: 90227 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
Odg: Filmovi / Serije
« Odgovori #15 : Listopad 19, 2013, 05:07:08 poslijepodne »

Iako bi na prvu pomisao svatko rekao jos jedan klasican film sa dvije velike zvijezde za koje se nece naci dovoljno mjesta na filmu za oboje ipak nije tako bar ne u ovom filmu.Ako ste gledali placenike i placenike 2 pa ocekujete nesto slicno(ipak je to Schwarzenegger a filmovi u kojima on glumi su uvijek blaga katastrofa bar za mene) ovaj film zasigurno nije u tom tonu.Film je odlican,zanimljiv prije svega a radnja i sama tema filma za svakog muskarca nemoze bit bolja.Necu previse nista rec osim samo da ga stvarno preporucam i da od Stallonea i Schwarzeneggera mozete ocekivati odlicno odigrane uloge.

8/10 usudio bi se dat 8 sto se mene tice

Offline marac14

« Odgovori #16 : Listopad 19, 2013, 10:49:50 poslijepodne »

Iako bi na prvu pomisao svatko rekao jos jedan klasican film sa dvije velike zvijezde za koje se nece naci dovoljno mjesta na filmu za oboje ipak nije tako bar ne u ovom filmu.Ako ste gledali placenike i placenike 2 pa ocekujete nesto slicno(ipak je to Schwarzenegger a filmovi u kojima on glumi su uvijek blaga katastrofa bar za mene) ovaj film zasigurno nije u tom tonu.Film je odlican,zanimljiv prije svega a radnja i sama tema filma za svakog muskarca nemoze bit bolja.Necu previse nista rec osim samo da ga stvarno preporucam i da od Stallonea i Schwarzeneggera mozete ocekivati odlicno odigrane uloge.

8/10 usudio bi se dat 8 sto se mene tice

Kakav si ti brijac mrtvi

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #17 : Listopad 20, 2013, 11:03:35 poslijepodne »
Caint wait  :cheesy:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/_MSrAwfagG4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Baj d Vej
Sutra moram pogledat Django Unchained. Vec dugo odgadjam.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #18 : Prosinac 01, 2013, 09:02:30 poslijepodne »
Now You See Me  7/10
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/p-pVxwaFuBs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Fora film. Jako dobra glumacka postava. Zanimljiva prica. Svidja mi se sto su objasnjavali izvedbu trikova.

Moze proci za Nedjeljno poslijepodne.

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #19 : Prosinac 02, 2013, 12:33:59 prijepodne »
daleko od hypea koji je dobio nezasluzeno,najavljivali su ga kao neki mega hit a na kraju me jako jako razocarao

nezz kako vam se svidio prvi dio Igra Gladi koji je meni bio prilicno dobar ali drugi dio je tolko bolji i zanimljiviji da sma bio odusevljen.Ista prica s Thorom prvi dio je bio pristojan al drugi je odlican :D

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #20 : Prosinac 02, 2013, 01:17:21 poslijepodne »
Grown Ups 2 - 5.5/10

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/YhOWtVElqfw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Razocarao me film. Na trenutke stvarno smijesan ali u globalu prilicno nezanimljiv i dosadan. Dobra strana filma je odlicna glumacka postava koja i izvlaci film na gledljivu razinu.

mario123

• Gost
« Odgovori #21 : Prosinac 02, 2013, 01:31:46 poslijepodne »

preheben film za koji vjerujem da vas malo zna
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2013, 01:36:15 poslijepodne BlueHell... »

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #22 : Prosinac 02, 2013, 01:43:25 poslijepodne »
Imam ga  :biggrin:

Danas bi mogao bacit oko na Big Gatsbya

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #23 : Prosinac 02, 2013, 03:22:41 poslijepodne »
Grown ups 2 mi je cak bio oke film ionako nisam puno ocekivao od njega tak da je u neku ruku ispunio ocekivanje.

Pad Olimpa solidan film za pogledat ako nemate na umu nista bolje a svida vam se taj zanr

Gatsby sam pogledao i bio mi je super.Posto imam praksu da ne gledam trailere prije filmova jer onda film bude prilicno bolji.Za Gatsby sam mislio da je neki mafijaski ovo ono, na kraju ispalo nesto drugo i bilo je zanimljivo i prilicno dobro

Napise vam kasnije par preporuka

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #24 : Prosinac 03, 2013, 10:38:00 poslijepodne »
Aj Mudri cekamo preporuke

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #25 : Prosinac 03, 2013, 10:39:02 poslijepodne »
21 and over ako ste jos uvjek djecacki zaigrani  srednjak

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #26 : Prosinac 03, 2013, 11:03:01 poslijepodne »
ja sam ti ovako kino fanatik pa sta god dode novo ja ti pogledam i redovno pogledam cijele programe Cinestara(naravno onog šta valja). E sad poceli su me zanimat mogu to tako reci psiholoski trileri tj ugl nesto tog zanra pa cu ti evo dat 2 filma za pogledat koja su meni bila prilicno oke a nisu neka velika imena

prvi je CUBE(1997) jedan niskobudzetni filma koji je po meni vrlo odlican(kad kazem niskobudzetni mislim da nije u razmjerima danasnjih filmova ali i filmova tih godina).Film vrlo jednostavan radnja takoder ali s razlogom je triler i zato je odlican.SVakako pogledat ko nije.

a drugi film je vrlo slican film sa slicnim pristupom ali drugacijom radnjom i subjektom, a to je EXAM(2009). Za ovaj film vrijedi sve isto kao i za Cube vrlo jednostavan a opet zanimljivi i prilicno odlican.

E sad od ovih novijih ti mogu preporucit  Hunger Games 2.dio, Thor 2,  velika preporuka za Captain Phillips(novi megahit Tom Hanksa) , pa onda Oblivion(jedan od novijih filmova Tom Cruisea) i naravno predpostavljam da ste ovo svi pogledali al eto ko nije The Prestige(Hugh Jackman i Christian Bale)

I evo jedan film za izbjegavat jer moguce je da vas ocjene na IMDB-u zavara a to je Gravity(2013) osim specijalnih efekata i lijepog prikaza svemira(a mene to ne zanima) film ne vrijedi  drk

i da vec dugo na radaru ima film Donnie Darko jel ima netko da je pogledao pa da kaze par rijeci :D

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #27 : Prosinac 03, 2013, 11:05:35 poslijepodne »
Imas sta ratno?

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #28 : Prosinac 03, 2013, 11:13:42 poslijepodne »
Imas sta ratno?

uff nije mi bas omiljen zanr mislim i nema ga previše bas u zadnje vrijeme.Znam da ti sad uskoro izlazi nesto tog zanr.

ugl ja sad iscekujem Hobbita izlazi za 9 dana.Prvi dio mi je bio odlican i jedva cekam vidjet drugi dio :)

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #29 : Prosinac 03, 2013, 11:14:56 poslijepodne »
Auu exam odličan preporuke