Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: MMA  (Posjeta: 27521 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Torla

Odg: MMA
« Odgovori #120 : Ožujak 05, 2016, 09:14:46 poslijepodne »
Bilo je puno dobrih UFC a,  na puno njih barem 3 jake borbe,  od toga po dvije za pojas .

No i ja vjerujem da za 200 ti   spremaju nešto veliko, barem 2-3 borbe za pojas
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline Dino_1307

« Odgovori #121 : Ožujak 06, 2016, 09:23:57 prijepodne »
McGregor izgubio od Diaza i Holy Holm izgubila naslov od Tate, 2 prvaka u 1 večeri izgubili....
Ali nemogu vjerovati da je Conor izgubio, baš je bio loš, spor i predvidljiv a kad ga je ovaj stavio na pod odma sam znao da će biti sranje.

Offline Mihael

« Odgovori #122 : Ožujak 06, 2016, 01:55:35 poslijepodne »
McGregor je idiot, lik se brani spuštenih ruku odnosno ne brani se. Kad mu je ovaj zaljepio jednu poštenu to je bilo to. I tapkao je malo prebrzo, valjda čim je osjetio malo boli. Neki bi prije zaspali ali jbg valjda je logično predati jer se izvući ne možeš.

Unakazio je Diaza ali ne mogu se oteti dojmu da je mogao i morao više, mislim da ga je ta njegova bahatost i samouvjerenost koštala meča. Ali svaka čast kako je podnio poraz, gospodski.

Holm još nisam pogledao  :ay:
¯\_(ツ)_/¯

Offline Dino_1307

« Odgovori #123 : Ožujak 06, 2016, 05:09:06 poslijepodne »
McGregor je idiot, lik se brani spuštenih ruku odnosno ne brani se. Kad mu je ovaj zaljepio jednu poštenu to je bilo to. I tapkao je malo prebrzo, valjda čim je osjetio malo boli. Neki bi prije zaspali ali jbg valjda je logično predati jer se izvući ne možeš.

Unakazio je Diaza ali ne mogu se oteti dojmu da je mogao i morao više, mislim da ga je ta njegova bahatost i samouvjerenost koštala meča. Ali svaka čast kako je podnio poraz, gospodski.

Holm još nisam pogledao  :ay:
Ma nemogu vjerovati, neznam jesi gledao onu borbu koja je bila prije 2 tjedna A.Silva vs Bisping, ista stvar Anderson je glubio po ringu nije se branio nego je glumio karate kida i nakraju izgubio, a isto je mogao doniti bez problema. Sad se je McGregor sjebao dosta, a ovaj Aldo se je odma nabrijao a kad su mu ponudili borbu je odbio. Kad ga se onako uhvati ispod vrata to je gotova stvar, još kad mu je na leđima ovaj ko je dolje nema kamo, budeš vidio kad pogledaš Holm vs Tate, ova Tate ju je onesvijestila istom polugom koju je Diaz prodao McGregoru.
Ma oba Diaza su luda, oni mogu dobiti svakoga , ali i izgubiti od svakoga, nemaju konstantu pobjeđivanja i onda dobe neki veliki meč di niko ne vjeruje u njihovu pobjedu i onda iznenade , sad kolko čitam za  UFC 200 bi mogli biti McGregor vs Aldo 2 i Dos Anjos vs Diaz u Lightweight diviziji.
Sad treba čekati kraj 4. mjeseca za Cormier vs Jon Jones 2,to bi isto trebala biti vrhunska borba ali mislim da Cormier nema šanse nažalost, ovaj Jon Jones je odličan borac ali je pokvaren do bola, i koristi udarce koje mogu protivnika onesposobit za cijeli život, trebaju zabranit onaj udarac u koljeno stajne noge jer je to prebolesno, kužim ja da on želi pobjediti ali oni žive od tog UFC-a i onda ici namjerno nekoga onesposobit za cijei život je prebolesno, to su sad počeli i drugi raditi ali Jones je to usavršio, baš bi htio da Cormier pobijedi...

Offline aaalennn

« Odgovori #124 : Svibanj 15, 2016, 09:30:38 prijepodne »
Ajde nek netko nabaci link borbe Verdum vs Miocic... znam da netko ima  zivio

Offline aaalennn

« Odgovori #125 : Svibanj 15, 2016, 12:05:33 poslijepodne »
Nasao video... Kako se Verdum zaletio i brzo sletio. Pao kao pokosen nakon Stipine kontre...  tupan tupan tupan

Offline Mihael

« Odgovori #126 : Svibanj 15, 2016, 12:29:52 poslijepodne »
Ajde nek netko nabaci link borbe Verdum vs Miocic... znam da netko ima  zivio
MMAVersus  :ay: tak da znaš za ubuduće  zivio

Bravo Stipe, jeben udarač  kralju
¯\_(ツ)_/¯

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
« Odgovori #127 : Svibanj 15, 2016, 03:56:39 poslijepodne »
Drago mi je što je Werdumu skinuo one idiotske face s lica.

Stipe kralj! kralju