Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Killzone: Shadow Fall  (Posjeta: 10258 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Odg: Killzone: Shadow Fall
« Odgovori #75 : Ožujak 06, 2014, 08:08:30 poslijepodne »
Gruz probaj skinut sa UK Storea mape, (ili ako si do sad skidao sa UK, onda probaj sa HR Storea) , tad  bi trebalo radit.

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #76 : Ožujak 07, 2014, 12:36:29 prijepodne »
Danas smo rokali Gruz,Blue i moja malenkost i bilo je super pogotovo Penthouse definitivno najbolja mapa

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #77 : Ožujak 07, 2014, 11:20:49 prijepodne »
Danas smo rokali Gruz,Blue i moja malenkost i bilo je super pogotovo Penthouse definitivno najbolja mapa
Meni jedna od losijih mapa, premala, tamo vecina meceva zavrsava tako da jedna ekipa stoji gore na stepenicama kod baze, a druga ekipa dolje ceka i tako se bzvz napucavaju.

Dobro, sinoc smo kvalitetno derali, nismo izgubili niti jednu partiju
Spoiler for Hiden:
Sto se nemoze reci i za Mudrog  :evil:

Bio nam se i Montoya pridruzio, ali brzo je otisao....

Nista, dakle nas trojica + Montoya + jos jedan ili dva clana i klan prva liga. :afro:

Offline dario

« Odgovori #78 : Ožujak 07, 2014, 11:56:12 prijepodne »
Meni jedna od losijih mapa, premala, tamo vecina meceva zavrsava tako da jedna ekipa stoji gore na stepenicama kod baze, a druga ekipa dolje ceka i tako se bzvz napucavaju.

Upravo ovo, ne volim uopće male mape, kakvih u svakom fps-u ima barem par, uvijek bude totalni clusterfuck barem na jednom mjestu. Zasad mi je najbolja ona the divide, ali pretpostavljam da još nisam ni igrao bar na nekoliko

Inače, ubili smo stvarno jučer svakoga, doslovno i figurativno. Završio sam dan s 1.83 k/d tako da mislim da imam potencijala nakon 2 dana igranja :P
A pozvao sam vas u klan na kz stranici pa probajte otić tamo pa možda vam tamo pokaže invite, jer nisam baš vidio opcije u igri za to. i mislim da stvarno imamo potencijala, jer koliko sam uspio vidjet, imamo igrače različitih profila i dobro se nadopunjujemo, tako da možda i bude nešto od nas

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #79 : Ožujak 07, 2014, 12:08:01 poslijepodne »
S kojim klasama igrate vi?

Ja uglavnom s takticarem, a jos ubacim povremeno bota ili pticu :)

Offline dario

« Odgovori #80 : Ožujak 07, 2014, 12:45:44 poslijepodne »
Assault, m55+holo sight jednostavno uništava, i blizu i na daljinu. Zasad nisam previše kemijao, dok se ne naviknem na igru, ali moram probat druge klase jer sam dosad samo assault igrao.
Btw, što znači kad je spawn beacon žut na karti kad biram gdje ću se spawnat? Pretpostavljam da ima neku ulogu, obzirom da je inače zelen

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #81 : Ožujak 07, 2014, 01:36:00 poslijepodne »
Assault, m55+holo sight jednostavno uništava, i blizu i na daljinu. Zasad nisam previše kemijao, dok se ne naviknem na igru, ali moram probat druge klase jer sam dosad samo assault igrao.
Btw, što znači kad je spawn beacon žut na karti kad biram gdje ću se spawnat? Pretpostavljam da ima neku ulogu, obzirom da je inače zelen

Mislim da je zut kad je protivnik vrlo blizu spowna

Preko Killzone web stranice usao u klan :)

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #82 : Ožujak 07, 2014, 01:40:56 poslijepodne »
Ja igram supporta i koristim ili Vickle ili Pulver sa Spawn Beacon-om,a onda nakon toga Assault klasu od Scouta bjezim u skokovima

Bilo je jucer super,jedino eto kad sam igrao protiv vas,ekipa mi i nije bila bas neka i svaku misiju bi izgubili a na kraju bi zavrsio sa pristojnim brojem bodova.Skuzio sam koliko je ljudima problem stavljat spawnove i onda kad si jedini u team koji to radi poludis kad nema spawna na mapi jer je onaj tvoj bas nestao i onda hodas na drugi kraj mape i gubis borbu svaki put.

Ma meni je penthouse odlican jer se stalno nes dogadas i ima puno killova i borbe itd. Iako svaku partiju se kod Search&Destroy dogodi ovo sa stepenicama al jbg :D

Offline Montoya

« Odgovori #83 : Ožujak 07, 2014, 01:44:58 poslijepodne »
Bio nam se i Montoya pridruzio, ali brzo je otisao....

Nista, dakle nas trojica + Montoya + jos jedan ili dva clana i klan prva liga. :afro:

Bil sam 3 partije.

Ko guska u magli, nemam pojma o mapama :)
I sva defaultna oprema.

Inače, oduvijek sam pobornik (UT i Quake prošlost...) DM, TDM i CTF modova, drugo me jako malo interesira.
Sad k tome nema Infiltratora, svejedno koristim sačmu ali to nije to kad nisam "njihov", a još uvek trzam i dok vidim "svoje" :)

Infiltrator i Blood Gracht bi me mogli natjerati na nabavku.

I da, nadam se BAP druženju danas  :)

Offline VincentMessi.

• *
  • Total likes: 29
  • brijac klasa (najbolji komentar) hahaha
  • PRO Klub: U MIROVINI!
  • VP Pozicija: ST
« Odgovori #84 : Ožujak 07, 2014, 01:48:18 poslijepodne »
zagušili ste
I'll be back!

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
« Odgovori #85 : Ožujak 07, 2014, 02:08:27 poslijepodne »
UT GOTY (mislim da se radi o 98) je meni jedna od najdrazih MP igara i obozavao sam ga,Shock Rifle i Rocket Launcher :D

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #86 : Ožujak 07, 2014, 02:10:45 poslijepodne »
@Mudri

Da zajebano je kad si jedini koji postavlja Spownove u ekipi, pa  nikad docekat da stavis nmovi spown i onda taman kad pogines spown nestasne pa trcis iz baze :)
Kolko sam ti samo sinoc spownova unistio hhhh

Montoya planiras se malo bolje upoznat i aktivnije ovoo igrat?  Imat cemo nekakav klan, pa ako mislis maloo ozbiljnije igrat, pa da te ubacimo :)

Offline Montoya

« Odgovori #87 : Ožujak 07, 2014, 02:23:08 poslijepodne »
Ne znam jer nemam igru (ovo je "besplatni vikend" inačica), nema mi najvažnije klase i mape su mi (na prvu-drugu) većinom loše pa nagore.

Da su financije barem nekakve, sigurno bi uzel igru jer trenutno nema bolje ponude u žanru.
Ovak je ipak izvjesno da ne, zasad.

Offline dario

« Odgovori #88 : Ožujak 07, 2014, 03:48:46 poslijepodne »
mape su mi (na prvu-drugu) većinom loše pa nagore.

Mape su napravljene takve da odgovaraju igri, ne možeš očekivat otvorene battlefieldovske mape ako je ova igra fokusirana na cqc, pa su i mape takve, zatvorene, s eventualno par malo većih otvorenih područja. Ni meni se nisu previše svidjele na prvu, zato što su ponajprije dosta drugačije od sveg drugog, ali da se lako naviknut :)

A blu, ti si stvarno majstor spawn beacona, ja mislim da sam se 9 od 10 puta spawnao na tvoj koji si negdje naprijed postavio

Offline Montoya

« Odgovori #89 : Ožujak 07, 2014, 07:08:44 poslijepodne »
mape su mi (na prvu-drugu) većinom loše pa nagore.

Mape su napravljene takve da odgovaraju igri, ne možeš očekivat otvorene battlefieldovske mape ako je ova igra fokusirana na cqc, pa su i mape takve, zatvorene, s eventualno par malo većih otvorenih područja.

Mape su brutalno preotvorene/velike + nema one tradicionalne KZ pustoši i to je jako loše.

Kod mene pucačine koje naginju realnosti (BF, CoD...) nikad nisu ni bile u igri.
Samo i isključivo SF tematika, većinom sa naglaskom na dobar (i samo) SP.

Ovaj je KZ brutalno podbacil u tom dijelu, spektakl dvojke i trojke tu nije niti u gramima i to nemre popraviti nikakva grafika.
I lošiji mi je MP - to je osobna stvar, no loš SP je žalosna činjenica.