Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Što se trenutno igra?  (Posjeta: 28057 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mihael

Odg: Što se trenutno igra?
« Odgovori #30 : Travanj 01, 2015, 03:31:19 poslijepodne »
Ozbiljno se bojiš?  :cheesy:
¯\_(ツ)_/¯

Offline CroPlaymaker

« Odgovori #31 : Travanj 01, 2015, 03:38:21 poslijepodne »
@aaalennn sta fali The Evil Within? Ovaj Sniper vec dugo planiram uzet al nikako da kupim.

@Radovan91 baci se na FC4, odličan je
The Evil sam poceo igrat... presporo je to meni i predosadno. A i strasno je u tri PM, os da nocne more imam.

Odigraj P.T. demo to ti je strasno :cry: :huh:
/esportsnatoc

Offline aaalennn

« Odgovori #32 : Travanj 01, 2015, 03:39:43 poslijepodne »
@aaalennn sta fali The Evil Within? Ovaj Sniper vec dugo planiram uzet al nikako da kupim.

@Radovan91 baci se na FC4, odličan je
The Evil sam poceo igrat... presporo je to meni i predosadno. A i strasno je u tri PM, os da nocne more imam.

Odigraj P.T. demo to ti je strasno :cry: :huh:
Jesam jos kad je izasao tek... instalirao, probao i izbrisao.

Offline aaalennn

« Odgovori #33 : Travanj 01, 2015, 04:33:43 poslijepodne »
@BlueHell...  posto si pratio seriju "The walking dead" jesi razmisljao u nabavci istoimene igre?

Jel igrao netko tko, jel valja cemu ?

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #34 : Travanj 01, 2015, 04:45:23 poslijepodne »
@BlueHell...  posto si pratio seriju "The walking dead" jesi razmisljao u nabavci istoimene igre?

tu igru ako mislis kupovati nemoj vec skini piratsku jer nema mp a igra ne zahtijeva jak pc niti se igra zbog grafike,ja sam igrao prve 3 epizode sezone 1 prije 2-3 godine i nije losa igra no nisam imao vremena da nastavim a sad mi se neda igrat jer zaostajem puno
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline aaalennn

« Odgovori #35 : Travanj 01, 2015, 04:48:21 poslijepodne »

tu igru ako mislis kupovati nemoj vec skini piratsku jer nema mp a igra ne zahtijeva jak pc niti se igra zbog grafike,ja sam igrao prve 3 epizode sezone 1 prije 2-3 godine i nije losa igra no nisam imao vremena da nastavim a sad mi se neda igrat jer zaostajem puno
Piratsko me nista ne zanima jer to u njemackoj kosta i po 1000€. Pristekas se na torrent i skines nesto a torrent to automatski dijeli dalje i onda ljepo dobijes postu od odvjetnickog ureda radi krsenja autorskog prava. Obicno su kazne od 800 pa do 1500€.
I nisam mislio uopce nista igrat na pc nego samo na konzoli.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #36 : Travanj 01, 2015, 04:51:10 poslijepodne »

Odigrao sam na PS3, prvu sezonu. Igra je malo remek djelo. Odluke koje donosis utječu na to kako ce ti se priča dalje odvijat. Iako se radi samo o igri neke odluke nisu nimalo lake i moglo bi ti se stisnuti grlo malo, sigurno jedna od najemotivnijih igara sto sam odigrao. Bit igre i je u tim odlukama koje doneses i ne mozes vise promjenit pa moras dalje s tim "živjet". Stvarno posebna igra, odigraj svakako ako imas priliku

Offline aaalennn

« Odgovori #37 : Travanj 01, 2015, 04:54:53 poslijepodne »

Odigrao sam na PS3, prvu sezonu. Igra je malo remek djelo. Odluke koje donosis utječu na to kako ce ti se priča dalje odvijat. Iako se radi samo o igri neke odluke nisu nimalo lake i moglo bi ti se stisnuti grlo malo, sigurno jedna od najemotivnijih igara sto sam odigrao. Bit igre i je u tim odlukama koje doneses i ne mozes vise promjenit pa moras dalje s tim "živjet". Stvarno posebna igra, odigraj svakako ako imas priliku
Aj bas cu vidjet da nabavim onda igru. Nova kosta sad negdje oko 25€ al moze se nabavit i malo jeftinije.
E sad neznam sta da nabavim i koja je razlika. Ima ono 1 i 2 sezona,. i ima "game of the year edition".
Znas mozda koja je razlika?

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #38 : Travanj 01, 2015, 05:09:17 poslijepodne »

Piratsko me nista ne zanima jer to u njemackoj kosta i po 1000€. Pristekas se na torrent i skines nesto a torrent to automatski dijeli dalje i onda ljepo dobijes postu od odvjetnickog ureda radi krsenja autorskog prava. Obicno su kazne od 800 pa do 1500€.
ja msm da moze preko vpna ili da ima neka caka da skines ali samo nesmijes uploadati ali nisam siguran ali to da ces platiti kaznu to je istina,kupi primary ako ima,nemoras odjednom uztimat sve kupi sezonu 1 i kad tu predes onda drugu
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED

Offline Torla

« Odgovori #39 : Travanj 01, 2015, 05:14:19 poslijepodne »
Sezone ti se malo nadovezuju, pa Odigraj po redu.

Igra je drugačija, pogledaj na YouTube ako nisi...

Ja osobno dijelim mišljenje s BlueHell om,   igra je vrh.

Od njih sam igrao i Wolf Among Us, ista shema, također odlična igra.
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline aaalennn

« Odgovori #40 : Travanj 01, 2015, 05:39:43 poslijepodne »

ja msm da moze preko vpna ili da ima neka caka da skines ali samo nesmijes uploadati ali nisam siguran ali to da ces platiti kaznu to je istina,kupi primary ako ima,nemoras odjednom uztimat sve kupi sezonu 1 i kad tu predes onda drugu
Eo upravo kupljena prva sezona.
Hanteed, pa njemackoj se radi...bemu misa. Ne smije bit problem kupit jednu igricu :D

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #41 : Travanj 01, 2015, 05:53:45 poslijepodne »

Eo upravo kupljena prva sezona.
Hanteed, pa njemackoj se radi...bemu misa. Ne smije bit problem kupit jednu igricu :D
naravno,ma nebtino nek si ti kupio i uzivaj a igra je jeftina sa obzirom koliko ces je igrati

Offline dario

« Odgovori #42 : Travanj 01, 2015, 07:31:25 poslijepodne »
Walking Dead Season 1 je fantastična, druga sezona je slabija ali isto vrlo dobra pa ako ti se svidi prva svakako uzmi i to. A ako ti se posebno svide probaj i ostale Telltale igre, Wolf Among Us je kompletan izašao, dok su sad u tijeku Tales From the Borderlands i Game of Thrones, epizode izlaze svakih par mjeseci, sve su na istu foru (point n click avanture) i svaka je odlična, pa što god da uzmeš od Telltalea ne možeš pogriješit. (osim ako ti se ne svidi stil igre, jer definitivno nije za svakoga, onda sigurno nemoj uzimat druge jer su, jel, sve iste :D )
Ja sam bio uzeo onaj paket svih 5 igara kad je bio nedavno na akciji na ps4 i sad idem pomalo ispočetka iako sam igrao i na ps3, ali definitivno iskustva koje valja ponovit.

Offline Neven88

« Odgovori #43 : Travanj 02, 2015, 08:48:03 poslijepodne »
Jel neko od vas probao Plants vs Zombies, meni deluje kao zanimljiva igra da se malo opustis i pobegnes od 'ozbiljnih' naslova. A sad je na popustu mislim 12£ jos plus share...

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #44 : Travanj 02, 2015, 08:50:50 poslijepodne »
Jel neko od vas probao Plants vs Zombies, meni deluje kao zanimljiva igra da se malo opustis i pobegnes od 'ozbiljnih' naslova. A sad je na popustu mislim 12£ jos plus share...

Pa zar si propustio kad je bila besplatna na Storeu tamo negdje u 12 mjesecu ako se ne varam..