Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: EURO 2016 - Francuska  (Posjeta: 25080 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aaalennn

Odg: EURO 2016 - Francuska
« Odgovori #180 : Lipanj 26, 2016, 12:59:56 poslijepodne »
Nebi ja nešto puno ni Strinicu zamjerao. Istina, najlošiji je naš igrač ali to se znalo i prije prvenstva. Nije on sam sebe stavio da igra cijelo vrijeme.
A ovo što se izmjena tiče... E to ne kužim nikako i nikad neću ni skuzit. Svaku jebenu utakmicu oko 70-te min sam počeo psovat i jebat sve do 7 koljena tom majmumu Cacicu. Pa ekipa se kora osvjezit u svakoj jebenoj utakmici bez obzira na rezultat i igrače.
U svakom slučaju dečki su se borili kao lavovi i falilo je samo malo sportske sreće koje na ovom prvenstvu nismo imali ama baš ni malo. Da je uz ovako dobru i požrtvovnu igru bilo samo mrvicu sreće sve bi to puno drugačije izgledalo na kraju.

Offline Kroatische Legion

« Odgovori #181 : Lipanj 26, 2016, 03:32:57 poslijepodne »
Hvala Mamicu, Šukeru i Cacicu šta su uništili najtalentiraniju ekipu ikad Hrvatske .

Offline _petar17

« Odgovori #182 : Lipanj 26, 2016, 03:37:14 poslijepodne »
Hvala Mamicu, Šukeru i Cacicu šta su uništili najtalentiraniju ekipu ikad Hrvatske .
Sada dolazi najtalrntiranija ekipa

« Odgovori #183 : Lipanj 29, 2016, 11:06:34 poslijepodne »

Offline Radovan91

« Odgovori #184 : Srpanj 06, 2016, 10:12:41 poslijepodne »
E živote ženo bez morala, ceo turnir čekam da mrtvi Portugal ispadne a oni odoše u finale  :lud:

« Odgovori #185 : Srpanj 07, 2016, 09:00:02 poslijepodne »
E živote ženo bez morala, ceo turnir čekam da mrtvi Portugal ispadne a oni odoše u finale  :lud:

Isto tako i kod mene, nadam se danas prolazak Njemačke

Offline Radovan91

« Odgovori #186 : Srpanj 10, 2016, 11:23:08 poslijepodne »

Isto tako i kod mene, nadam se danas prolazak Njemačke

I u duhu svih velikana, da citiram samog sebe, sad mi žao što sam uopšte išta i gledao.....

« Odgovori #187 : Srpanj 10, 2016, 11:35:20 poslijepodne »
Šta god mi rekli, oni su prvaci i ispisali su povjest.

Offline dfruk

« Odgovori #188 : Srpanj 11, 2016, 02:28:47 prijepodne »

U sportu je skoro pa najbitnija sreća. Portugalcima se baš baš baš sve posralo i uz jaku želju su uspjeli. Čestitke njima!

Da se Giroudu nije vratnica ispriječila, sad bi Francuzi slavili., isto tako da je ono Perišić glavom pogodio, Portugal sad ne bi bio prvak. To je tako. Francuzi su odigrali odličnu napadačku utakmicu ali nije htjelo ući. Kakav Manuel Neuer, Rui Patricio je bog. A da je primio bio bi tragičar... :)
Sreća je sve ;) Tanka je granica između svega toga.

BTW. Dinamo ima prvaka Europe u svojim redovima   :cheesy:

Offline Radovan91

« Odgovori #189 : Srpanj 11, 2016, 03:40:21 poslijepodne »
Vratilo im se za ono sa Grčkom, kad su Grci uzeli trofej na krš igru...

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #190 : Srpanj 11, 2016, 10:40:35 poslijepodne »
Vratilo im se za ono sa Grčkom, kad su Grci uzeli trofej na krš igru...
Da vratilo im se na vrlo sličan način. Nekakvim minimalnim pobjedama išli su do kraja i tamo potukli domaću ekipu.

Ja sam valjda u manjini kad kažem "Neka, zaslužili su".  Onda netko dođi i kaže, pa oni su pobijedili samo Wales u regularnom dijelu bla bla, pa daj recite tko je pobijedio Portugal u regularnom dijelu? NITKO. Jbg Nogomet se igra i tih dodatnih 30 minuta, Portugal se tu pokazao boljim, čvršćim, a kad je trebalo i sretnijim i spretnijim od svojih protivnika. Svi znamo da svi ti faktori igraju ulogu u nogometu i kao što je @dfruk  rekao, vrlo je tanka granica koja dijeli gubitnike i pobjednike.

Tko ode do kraja  uzme titulu mislim da nije pravedno da ih se toliko osporava. Imali su priliku i Island, Mađarska i Austrija da ih izbace, pa nakon njih i Hrvatska, Poljska, Wales i u konačnici Francuska. Odhrvali su se svima, njih nitko nije pobijedio i oni su zasluženo tu gdje jesu. Premda treba reći da bi se popuno isto moglo reći da je Francuska uzela naslov, njihov uspjeh bi se mogao okarakterizirati istim ovim rečenicama, no jebiga... ovog puta to je Portugal, a ostalim više sreće drugi puta.