Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: FIFA 15  (Posjeta: 49427 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aaalennn

Odg: FIFA 15
« Odgovori #345 : Ožujak 30, 2015, 10:42:22 poslijepodne »
"nisam bio tu kada se to pravilo" , u opce me ne cudi sto navijas za city
debilu glupi,nedje sam krivo procitao da treba vise od pola lopte preci da bi gol bi priznat srednjak
Pa tocno je da vise od pola lopte treba prijeci crtu da bi gol bio priznat.
Kad je gol priznat znaci da je cijela lopta presla crtu. Lad cijela lopta prijedje crtu znaci da je i vise od pola lopte preslo crtu.
Dakle, nisi krivo procitao...  dancing

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #346 : Ožujak 30, 2015, 11:00:08 poslijepodne »
"nisam bio tu kada se to pravilo" , u opce me ne cudi sto navijas za city
debilu glupi,nedje sam krivo procitao da treba vise od pola lopte preci da bi gol bi priznat srednjak
Pa tocno je da vise od pola lopte treba prijeci crtu da bi gol bio priznat.
Kad je gol priznat znaci da je cijela lopta presla crtu. Lad cijela lopta prijedje crtu znaci da je i vise od pola lopte preslo crtu.
Dakle, nisi krivo procitao...  dancing
nemam sad uefin i fifin prirucnik da vidim ako je tako onda je mozak blu pogrijesio
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #347 : Ožujak 30, 2015, 11:10:02 poslijepodne »
odustajem od fife samo cu je igrati kad je liga ovdje,ne trebam ja trositi vrijeme na ovu igru kad ima sto boljih online igara koje nisu smece,na 14ci kad bi primio gol priznam gresku koju napravim ali ovde ja sam primio dosta golova za koje nisam kriv uopce,puno je golova na odbijenu loptu i puno je penala nemogu ja ovu igru nauciti igrati kao proslu,kasne reakcije igraca u obrani netocni pasovi i ostalo sto nije bilo na 14ci
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #348 : Ožujak 30, 2015, 11:20:42 poslijepodne »
@hanteed24

Mozak Blue?

Možda da ti uključiš svoj mozak pa skužiš šta ti je Alen napisao?

Ja sam mislio da ti kao dečko koji prati nogomet valjda znaš osnovno pravilo dali je gol ili nije...
Za svaki slučaj.-.. lopta mora cijelim obujmom prijeći gol liniju, dakle CIJELIM OBUJMOM mora biti iza linije gola da bi to bio gol...

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #349 : Ožujak 30, 2015, 11:41:55 poslijepodne »
@hanteed24

Mozak Blue?

Možda da ti uključiš svoj mozak pa skužiš šta ti je Alen napisao?

Ja sam mislio da ti kao dečko koji prati nogomet valjda znaš osnovno pravilo dali je gol ili nije...
Za svaki slučaj.-.. lopta mora cijelim obujmom prijeći gol liniju, dakle CIJELIM OBUJMOM mora biti iza linije gola da bi to bio gol...
(((((((((((((
izvini zaletio sam se  :)
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2015, 11:57:00 poslijepodne BlueHell... »

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #350 : Ožujak 30, 2015, 11:56:49 poslijepodne »
Sve OK...

Samo prestani citirati postove koji sadrže slike... ili barem ukloni linkove na slike

Offline aaalennn

« Odgovori #351 : Ožujak 31, 2015, 07:39:58 prijepodne »
Jao jao... znao sam da Hanteed nece shvatit sto sam napisao.

Hanteed, jarane... promjeni dilera pod hitno jer ovaj ti prodaje losu drogu. A kad budes trazio prirucnik o pravilima pazi da ne uzmes neki gdje pise da je lopta vani samo kad padne na tlo iza crte ili da se golovi izvan sesnaesterca broje po tri poena.

A sto se tice ove tvoje zavjere da EA konstantno krade... kao sto rekoh, promjeni dilera. Ili mozes jednostavno shvatit da ima i boljih igraca od tebe (puno igraca i puno boljih). Svijet je daleko veci od Mostara, BIH pa i od balkana i na njemu desetke miliona ljudi igra fifu pa vjerovatno postoje bolji igraci od tebe, mene, Blua itd... a i od Mudrog.
Ili si ti totalno nenadjebiv pa kad primis gol to moze biti samo iz tvoje greske a nikako to da te protivnik nadigrao i zabio gol???

I da te pitam jos jednu stvar...
Koji si ti qrac da nekome kazes da je "mozak" ili cak debil ???

Nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, nista osobno... samo prije nego napises nesto razmisli 2 a mozda i 3 puta.
Savjet: tu i tamo baci  drk drk drk, pomoci ce ti da se opustis i ne budes tako nervozan... a i skrenit ce ti misli sa zlocinacke organizacije zvane EA.

S postovanjem!
aaalennn

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #352 : Ožujak 31, 2015, 08:53:07 prijepodne »
Jao jao... znao sam da Hanteed nece shvatit sto sam napisao.

Hanteed, jarane... promjeni dilera pod hitno jer ovaj ti prodaje losu drogu. A kad budes trazio prirucnik o pravilima pazi da ne uzmes neki gdje pise da je lopta vani samo kad padne na tlo iza crte ili da se golovi izvan sesnaesterca broje po tri poena.

A sto se tice ove tvoje zavjere da EA konstantno krade... kao sto rekoh, promjeni dilera. Ili mozes jednostavno shvatit da ima i boljih igraca od tebe (puno igraca i puno boljih). Svijet je daleko veci od Mostara, BIH pa i od balkana i na njemu desetke miliona ljudi igra fifu pa vjerovatno postoje bolji igraci od tebe, mene, Blua itd... a i od Mudrog.
Ili si ti totalno nenadjebiv pa kad primis gol to moze biti samo iz tvoje greske a nikako to da te protivnik nadigrao i zabio gol???

I da te pitam jos jednu stvar...
Koji si ti qrac da nekome kazes da je "mozak" ili cak debil ???

Nemoj misliti da imam nesto protiv tebe, nista osobno... samo prije nego napises nesto razmisli 2 a mozda i 3 puta.
Savjet: tu i tamo baci  drk drk drk, pomoci ce ti da se opustis i ne budes tako nervozan... a i skrenit ce ti misli sa zlocinacke organizacije zvane EA.

S postovanjem!
aaalennn
ma na 15ci u 10 utakmica bar 1 gol mogu prosuditi da ga je ea dao,naravno da sam najbolji na svijetu,u svacemu sam najbolji na svijetu,u svim sportovima sam najbolji na svijetu u svim natjecanjima i u svemu i svacemu :) :) :) :) :) :) :) neka pati koga smeta ja sam prvak svijeta predajemse predajemse predajemse predajemse yeah yeah yeah dancing dancing dancing dancing :) :) :) :)

Offline aaalennn

« Odgovori #353 : Ožujak 31, 2015, 09:08:48 prijepodne »
Neka si jarane, drago mi je zbog tebe.

Onda si i ponasaj kao najbolji na svijetu. Nemoj stalno kukati, EA ovo, EA ono... svi su krivi samo ti nisi.
A ni kao najbolji na svijetu nemas pravo vrijedjat druge clanove!!!

I da, najbolji na svijetu bi trebao znati bar osnovna pravila igre u kojoj je najbolji...  tupan  srednjak

Offline hanteed24

• *
« Odgovori #354 : Ožujak 31, 2015, 09:44:37 prijepodne »
Neka si jarane, drago mi je zbog tebe.

Onda si i ponasaj kao najbolji na svijetu. Nemoj stalno kukati, EA ovo, EA ono... svi su krivi samo ti nisi.
A ni kao najbolji na svijetu nemas pravo vrijedjat druge clanove!!!

I da, najbolji na svijetu bi trebao znati bar osnovna pravila igre u kojoj je najbolji...  tupan  srednjak
ma ne vrijedam druge clanove to je samo u sali,ti kad si meni napisao da nisam normalan isto si se salio i tako se i ja salim i tako svi sa mnom,raja smo brate zelim da se sto duze druzim sa vama i svadam pomalo ;) ali da smo raja raja smo predajemse

Offline Radovan91

« Odgovori #355 : Ožujak 31, 2015, 12:15:40 poslijepodne »
Jel neko koristi FUT Companion apk, vec par dana ne radi, jel znate sta se desava?

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #356 : Ožujak 31, 2015, 12:23:46 poslijepodne »
Jel neko koristi FUT Companion apk, vec par dana ne radi, jel znate sta se desava?

Ne radi sigurno vec mjesec dana, ako se ne varam. To ti je sve posljedica ovih promjena u FUT-u

Offline Torla

« Odgovori #357 : Travanj 02, 2015, 05:54:31 poslijepodne »
Meni od prije par minuta ne radi login na EA server.

Jel ima još netko problem?

Odigrao jedan FUT, izbacilo me i neće nazad. Jer neko održavanje posrijedi ili?

PSN mi radi normalno, chat poruke prolaze
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline Al Bundy

« Odgovori #358 : Travanj 02, 2015, 06:00:09 poslijepodne »

Offline koki9594

« Odgovori #359 : Travanj 02, 2015, 06:16:07 poslijepodne »
Nece ni meni isto