Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Informacije u svezi sa izlaskom nove FIFA-e i novog menadzera za FUT ultim.team  (Posjeta: 1534 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline colione

Vjerojatno ste vec mnogi od Vas vidjeli nova pravila i zastrasivanja EA sportsa oko novog menadzera za FIFA-u 2015.
Molio bih admine ako je ikako moguce da se ova tema izdvoji posebno, pa da svi svoja saznanja oko toga i komentare mogu pisati direktno u tu temu, hvala
Sto se mene tice nisu mi jasne mnoge stvari, a najbitnije kako oni misle to banati igrace, kod kojeg iznosa trade-a, ili ce samo banati one koji trguju sa ovim internetskim portalima tima MMOG-a, FIFA COINS TRADE i slicnima
Znam da to EA sports hoce sprijeciti trgovinu i zaradu mnogih, i time prisiliti igrace da kupuju njihove pakete za FIFA pointse, ali kad ti njihovi paketi uglavnom 99 % nista ne vrijede i tek negdje oko 20 % u prosjeku dobijes povrat coinsa , nakon sto se prodalo sve iz tog njihovog paketa, tako da mislim da ce time izgubiti dosta gamera, koji zele igrati sa npr. Ronaldom, Mesijem ili nekim drugim najboljim igracem, a nema garancije da ce ga dobiti niti ako otvori tisucu paketa :(

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Odg: Informacije u svezi sa izlaskom nove FIFA-e i novog menadzera za FUT ultim.team
« Odgovori #1 : Kolovoz 28, 2014, 01:31:58 poslijepodne »
Tema premještena u FIFA15 podforum.

mario123

• Gost
Odg: Informacije u svezi sa izlaskom nove FIFA-e i novog menadzera za FUT ultim.team
« Odgovori #2 : Kolovoz 28, 2014, 02:15:04 poslijepodne »
Ja igram pošteno fut oduvjek i ovo na mene neče utjecati nimalo ,s ovim najviše puše youtuberi jer ih neče više nitko sponzorirati + niti če moči kupovati paketiče i snimati razno razne wagere i preseravati se s ovakvim i onakvim igračima što je po meni uredu jer će igra tek sada dobiti na težini ,a iskreno s druge strane nije nekakva nauka složiti dobru ekipu za fut ključ uspjeha je u nekupovanju paketiča ,pa čak i taj trade market se owna kroz par tjedana igranja ,a i kad smo kod kupovanja paketiča treba znati kad ih kupovati .
I za kraj malo ko se sječa ali ovakva priča je kružila i prije Fife 14 čak su u samom startu banali određene youtubere i sl pa se stalo s time ,samo kaj se ove godine digla velika prašina oko toga i neki govore da se ea ovaj puta ne šali i nadam se da je to istina jer nevidim svrhu u ovakvom načinu igranja sa milion accounta i kojekakvih autobuyera i sl ,na kraju krajeva eto kud je to dovelo web app u fifi 14 i ako se nađe rupa i nastavi se s prevarama ostat čemo i bez web app-a

Offline Torla

« Odgovori #3 : Kolovoz 28, 2014, 03:10:26 poslijepodne »
Stop prodavanju coinsa !!!!!!     tupan tupan tupan
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #4 : Kolovoz 28, 2014, 03:40:25 poslijepodne »
Stop prodavanju coinsa !!!!!!     tupan tupan tupan