Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Za koji klub navijate?  (Posjeta: 7889 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VincentMessi.

• *
  • Total likes: 29
  • brijac klasa (najbolji komentar) hahaha
  • PRO Klub: U MIROVINI!
  • VP Pozicija: ST
Odg: Za koji klub navijate?
« Odgovori #15 : Ožujak 09, 2015, 11:00:36 poslijepodne »
BARCELONA I DINAMO

Pratim nogomet od neke 2002. kad sam imao samo 5 godina no sjecam se da sam bas tada počeo pratiti i navijati za Barcelonu, taman kad je u klub stigao Ronaldinho. Odmah prvih par El Clasica shvatio sam da se radilo o najvecem spektaklu i znao sam da navijam za jedan od najvecih klubova na svijetu. Kao navijac Barca dozivio sam sve i svasta a najvise treba istaknuti Ronaldinhovu eru i Messijevu eru (koja jos uvijek traje), cak 3 titule Lige prvaka sam prozivio, pogledao sam sigurno vise od 500 njihovih utakmica i uzivao u svakoj definitivno najveca ljubav.  :)

I kao naravno Dinamo moj drugi najdraži klub za koji sam poceo navijati tako negdje oko 6 godine i od tada sam mogao sam vidjeti svake godine istu priču naslov prvaka u prvenstvu i očaj u europi, ništa se ne mjenja...No eto fora je kad s jedne strane imam Barcu koja kad jednom kiksa poludim i Dinamo za koji u Europi navijam svih srcem samo kako bi neki bod izvukli...

Kako u životu tako i u nogometu plava boja kod mene prevladava  :D
I'll be back!

Offline suppa

• *
  • Total likes: 18
  • PSN ID : DarkAng3ls___
  • VP Pozicija: Midfielder
« Odgovori #16 : Ožujak 10, 2015, 12:12:06 prijepodne »
Navijam odkako znam za sebe za FK Sarajevo, to je moja ljubav najveca i ostale samo mogu simpatisati a to je npr Bayern kojem se divim kako je uredjen. Ne znam koliko ste upoznati ali sada nas je kupio milijarder Vincent Tan koji je ujedno vlasnik i Cardiffa, za pocetak u izgradnji nam je kamp za juniore i prvi tim. Cilj je proizvoditi igrace kao Dinamo i naravno dominirati ligom i mislim da smo na pravon putu. Neke od zvijezda naseg kluba su Matej Delac, Leon Benko, Samir Radovac koji imaju za nase uslove odlicna primanja.
« Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2015, 12:16:25 prijepodne suppa »

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #17 : Ožujak 10, 2015, 12:57:59 prijepodne »
Navijam odkako znam za sebe za FK Sarajevo, to je moja ljubav najveca i ostale samo mogu simpatisati a to je npr Bayern kojem se divim kako je uredjen. Ne znam koliko ste upoznati ali sada nas je kupio milijarder Vincent Tan koji je ujedno vlasnik i Cardiffa, za pocetak u izgradnji nam je kamp za juniore i prvi tim. Cilj je proizvoditi igrace kao Dinamo i naravno dominirati ligom i mislim da smo na pravon putu. Neke od zvijezda naseg kluba su Matej Delac, Leon Benko, Samir Radovac koji imaju za nase uslove odlicna primanja.
navijam za zrinjski ali balkanski mentalitet ce reci da je sarajevo umjetni klub sa cime se ne slazem
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline suppa

• *
« Odgovori #18 : Ožujak 10, 2015, 01:05:20 prijepodne »
navijam za zrinjski ali balkanski mentalitet ce reci da je sarajevo umjetni klub sa cime se ne slazem
Mislis trenutno? Mozda i jeste sada ali jbg takvi su fudbalski trendovi u 21 stoljecu.

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #19 : Ožujak 10, 2015, 01:37:25 prijepodne »
Jedan jedini klub za koji navijam je Dinamo  ;)
Najbliži Dinamu mi je Bayern.

Simpatiziram mnoge klubove u europi, tako da bi se moglo reci da iz svake lige petica imam po jedan-dva kluba za koja ajmo reci navijam, vecinom neki klubovi gdje igraju nasi

BBVA - Barcelona i Atletico Madrid
Serie A - AC Milan
Ligue 1 - PSG
Bundes - Samo Bayern
Premier Liga - Spursi i City

I od ostalih Celtic

Offline VincentMessi.

• *
  • Total likes: 29
  • brijac klasa (najbolji komentar) hahaha
  • PRO Klub: U MIROVINI!
  • VP Pozicija: ST
« Odgovori #20 : Ožujak 10, 2015, 02:03:10 prijepodne »
Jos neki meni dragi klubovi su:

BPL - Liverpool i Arsenal
Bundesliga - BVB
Seria A - Juve ( zbog Pogbe,Teveza,Kingsleya ) i Inter ( zbog naših )
Ligue 1 - PSG ( Lucas, Matuidi, Pastore )

I od ostalih Porto  :cool:

I'll be back!

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #21 : Ožujak 10, 2015, 02:22:04 prijepodne »
ne postoji umjetni klub pogresno si me shvatio,na engleski ne mozes prevesti to jer to nepostoji
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline Torla

« Odgovori #22 : Ožujak 10, 2015, 07:45:12 prijepodne »
Hrvatsku ligu ne pratim niti na mapi.... zadnji derbi gledao prije 5-7 godina... onda vam je sve jasno...

A u europskom nogometu moj klub je Arsenal i samo Arsenal !

Da, sado-mazo tip, šta ćete, ne mogu si pomoći. :cheesy:

Navijam za njih od ere Viere, Bergkampa, Henrya, Overmarsa itd.... znači otprilike kraj 90-tih.

Do ove godine je čak i Wenger imao moju podršku, sa svim svojim prodajama i kupnjama. No sad sam rekao dosta, vrijeme mu je da ode... vrijeme ga je pregazilo.

Druga stvar koja kod njih ne valja je kompletni kondicijski program.... taj klub ima toliko ozljeda svake sezone da to nije za vjerovati. Pod hitno se moraju pozabaviti s tim problemom, ako uopće žele konkurirati na visoke pozicije u BPL ligi.

Od igrača, trenutno me najviše živcira Ozil. Čovjek nije dao niti kap znoja za ovaj klub, na terenu izgleda kao da mu se neda živjeti... ja to ne mogu gledati !

Ox je jako napredovao, Ramsey također.

Mali Bellerini izgleda veliki potenijal... od Coquelina se očekuje novog Vieru... sigurno ne bude u tom rangu, ali mogao bi postati solidan CDM.

I to vam je to...

U biti nisam preveliki ljubitelj nogometa, više volim košarku, ali eto odlučio sam se za Fifu   :lopta:
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline Noody1950

• *
  • Total likes: 59
  • PSN: Noody1950
  • Manager: F.C. Internazionale Milano
« Odgovori #23 : Ožujak 10, 2015, 08:48:28 prijepodne »
Hajduk klub za koji bas navijam cijeli zivot i navijat cu uz poraze i pobjede, a od stranih simpatiziram Inter
"U Prag su došli Englezi iz Kembriđa. Igrali su u bile košulje, to mi se svidilo. Reka san: košulje Hajduka će bit bile, a gaće modre. To ti je, Ante moj mali, radi tega šta su jidra bile boje, a more modro. Pa su igrači Hajduka ka jedna lipa jedrilica šta plovi po moru..."

Offline Mihael

« Odgovori #24 : Ožujak 10, 2015, 02:54:12 poslijepodne »

Zadrzat cete boje ili mijenjate? Jao si ga vama ako je Delac jedna od vecih zvijezda, lik je propao.
¯\_(ツ)_/¯

Offline suppa

• *
« Odgovori #25 : Ožujak 10, 2015, 03:26:22 poslijepodne »

Zadrzat cete boje ili mijenjate? Jao si ga vama ako je Delac jedna od vecih zvijezda, lik je propao.
Ostat ce boje, tako je u statutu sprovrdeno. Jbg, moras znati da su kod nas do jucer igrali igraci za 500 eura mjesecno, Delac je ipak prosao Chelsea evu skolu, za nas je veliko ime na papiru.

Offline Mihael

« Odgovori #26 : Ožujak 10, 2015, 03:50:07 poslijepodne »
Ma kakvu Chelseovu skolu je prosao, 2009 je sa 17god potpisao za Chelsea. Sa 16-godina debitirao je u HNL-u. Cak ga je Bilic pozvao u repku kao treceg golmana. Chelsea ga je odmah poslao na posudbu u Vitesse gdje je branio ravno nula utakmica, zatim jos jedna posudba u Ceske Budejovice gdje je imao jedan nastup i primio cetiri gola. Iduca postaja je Victoria Guimaraes gdje je jednom branio za rezervnu momcad i to je bilo to u Portugalu. Onda opet Inter Z., Vojvodina, Arles...

Upropastio se covjek ali jos je relativno mlad pa se valjda trgne malo.
¯\_(ツ)_/¯

Offline Kroatische Legion

« Odgovori #27 : Ožujak 10, 2015, 07:21:04 poslijepodne »
HNK Rijeka , a od stranih volim pogledati Celtic

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais