Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: FIFA 16 - WishList  (Posjeta: 32460 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
Odg: FIFA 16 - WishList
« Odgovori #15 : Ožujak 21, 2015, 11:23:10 prijepodne »
Naknadno sam se sjetio nečega što me ovako još dosta živcira. To su netočne statistike na kraju utakmice. Tipa, nekada piše da sam ja ili protivnik imao 0 udaraca, a siguran sam 100 posto da je bilo udaraca. Ono što je isto dosta često krivo napisano je pass accuracy, jako često piše 50-60 posto, a znam da nemam ispod 80.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #16 : Ožujak 21, 2015, 11:25:58 prijepodne »
Naknadno sam se sjetio nečega što me ovako još dosta živcira. To su netočne statistike na kraju utakmice. Tipa, nekada piše da sam ja ili protivnik imao 0 udaraca, a siguran sam 100 posto da je bilo udaraca. Ono što je isto dosta često krivo napisano je pass accuracy, jako često piše 50-60 posto, a znam da nemam ispod 80.
Da , to su valjda svi primjetili da su statistike u kurcu

Zna se dogoditi recimo kao meni da vodim 2:0 na poluvremenu , a u udarcima piše NULA , iako su ono bili čisti udarci / golovi

Tako da znam da je to problematično, pa se niti ne zamaram time... iako bi naravno više volio da ispravno pokazuje

Offline vtezak3796

« Odgovori #17 : Ožujak 22, 2015, 12:08:56 poslijepodne »
Career mode

- više frizura i proslava golova
- tetovaže
- mogućnost ulaska s klupe
- realniji transferi
- kompletna promjena rasta igrača, npr. da dobiješ xp-ove nakon utakmice kojima možeš sam povećavati brzinu, finishing, skok, udarac itd...kao što je na Maddenu...
- zarada od prodaje ulaznica (ako ekipa igra dobro, više ljudi dolazi na tekme i veća je zarada i obrnuto)

Ultimate team
- pronaći način da se skroz maknu coin selleri (NAJBITNIJA STVAR)
- maknuti web aplikaciju zbog autobuyera
- više turnira (offline i online) - kao što je bilo na 14-ici World cup mod (znači grupna faza i na ispadanje)
- bolje nagrade na turnirima i u sezonama
- brončana, srebrna i zlatna sezona
- izrada vlastitog grba i dresa
- mogućnost promjene kopački, duljine rukava, znojnika itd. svakom igraču u klubu (resetira se prilikom prodaje igrača)
- jeftiniji FIFA pointsi

Ostalo

- gradnja stadiona (kao što ima PES)
- više stadiona i liga

Offline mamutarka

« Odgovori #18 : Travanj 19, 2015, 04:31:33 poslijepodne »
trebali bi sad nekad najavit fifu 16?

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #19 : Travanj 19, 2015, 05:30:09 poslijepodne »
trebali bi sad nekad najavit fifu 16?
vjerojatno oce i opet ce staviti u video kao bolje face od par igraca,ja bi volio da stave vise i glasnije chantove za eng ligu,jedan crystal palace uopce nema onu we love you  a to mi je najdraza u engleskoj ili ako ima bude 5 sekundi u citavoj uakmici i da se moze birati chantove koji ce biti u tekmi
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline mamutarka

« Odgovori #20 : Travanj 19, 2015, 08:04:37 poslijepodne »
imo, bolje da stave nove face nego chantove :)

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #21 : Travanj 19, 2015, 08:45:05 poslijepodne »
imo, bolje da stave nove face nego chantove :)
kako kome,face nemoraju sve biti max napravljene nek slici to je dovoljno a za chantove bolje da ih je vise,daje motivaciju ako nista haha
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline binamit

• *
  • Total likes: 20
  • You´ll Never Walk Alone
  • VP Pozicija: LM/LB
« Odgovori #22 : Travanj 19, 2015, 08:54:06 poslijepodne »
Nek oni poprave retardirane golmane i gameplay boli me neka stvar nek sve Vlado Kalember pjeva s tribine
If you're going through hell, keep going.

Offline bojanic10redarmy

« Odgovori #23 : Travanj 19, 2015, 11:27:31 poslijepodne »
Sporiji gameplay, bolje odrađena stamina. Smanjiti brzinu igrača i konačno nešto napraviti po pitanju sredine terena jer je ona već godinama nebitna.

Offline CroPlaymaker

« Odgovori #24 : Svibanj 08, 2015, 02:46:25 prijepodne »
You will create characters that game players fully embrace and bond to, and will capture emotional experiences that drive the story forward through non-linear storytelling techniques.

http://fifa16news.com/fifa-16-narative-story-mode.html

So imagine something like NBA 2K’s story mode in a FIFA game. Imagine starting off with a non-league side and, after half a season of playing to 100 fans a week, being approached by a scout who wants to give you a trial for a Conference team. Imagine that, instead of just winning loads of matches and slowly building up your value to bigger teams, you were also dealing with off-the-pitch situations.

Teammate arguments. Dealing with aggressive fans on nights out. Trying to prove to your manager during training that you should be the team's free kick taker. Coping with press intrusions on your life. Trying to recover from injury. Being wooed by bigger clubs and trying to decide whether it's worth making more money if you might not play as often. Imagine these situations and countless others playing out as cut-scenes during FIFA's career mode.

http://www.redbull.com/uk/en/games/stories/1331721235636/does-fifa-16-need-a-story-mode

Svi koji su igrali NBK2k 14 znaju o cemu se radi tamo je 2k odradio sjajni Story Mode, dok je to u PES-u Become a Legend ceka se E3.
/esportsnatoc

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #25 : Svibanj 08, 2015, 05:25:08 prijepodne »
"We can anticipated new squads, stadiums, coaches, players, and staff are expected to be added to the game. Apart from this, EA is also expected to emphasize on the emotional intelligence element of the game, giving it an even more realistic touch. One rumored advancement to the game is goalkeeper Artificial Intelligence. Expect to see goalkeepers standing in the center circle.

Amongst the developments listed above, Stretchers/Ambulances alongside medical staff are expected to be added to the game. Crowds are expected to be worked on, while new celebrations will most definitely be added. Live press conferences, manager dismissals, conservation stats, and new tactics are among the features that are expected to featured at the E3 conference."

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #26 : Svibanj 08, 2015, 11:24:31 prijepodne »
Expect to see goalkeepers standing in the center circle.
WTF?

Offline vedro_livno

• Projekt clanovi
  • *
  • Total likes: 192
  • PRO Klub: Balkan Brothers
  • VP Pozicija: Any/Cf/Cam/ST
  • Manager: FC Barcelona
« Odgovori #27 : Svibanj 08, 2015, 05:13:42 poslijepodne »
koliko god cekam novu fifu,bojim se gameplaya,bas to sto si ti rekao blue wtf,sigurno ce iduce godine biti neki drugi bug sa golmanima,jer ce biti pretesko takvu grafiku uskladit da sve stima kako treba...
V.LJ.

mario123

• Gost
« Odgovori #28 : Svibanj 14, 2015, 09:54:01 prijepodne »
Baš gledam malo twitter jutros i vidim da si beatson printa FUT kartice

Evo moja želja koja je gotovo pa nemoguća.

Fifi 16, možemo kupiti paketić na kiosku kao recimo pannini sličice i igrače koje dobijemo ubacimo u igru putem koda ili sl,također bi volio da su sličice kvalitetne izrade pa makar bile skupe tipa jedne plastične kaj sam u Müller-u vidio cca 35 kn paketić dođe

U svakom slučaju mislim da bi bilo orobljenih kioska   :cheesy:

Offline MateyoSpurs

• *
  • Total likes: 64
  • VP Pozicija: LW
« Odgovori #29 : Svibanj 14, 2015, 01:28:41 poslijepodne »
@mario123 Makar u sladoledu  :cheesy:

Ovaj El Sharaawy je bio bog
U to vrijeme je vrijedio 70-70k kao silver

Esswein da ne govorim