Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: CoD: BLACK OPS 3  (Posjeta: 27891 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Torla

CoD: BLACK OPS 3
« : Travanj 10, 2015, 11:48:27 prijepodne »
Kao što se već duže vrijeme "šuška" krajem godine nam izlazi novi COD, do nema davno se nagađalo o vremenu radnje ali s ovim službenim videom objavljenim od strane Treyarch-a, stvari su i više nego očite!

Da, dolazi nam Call of Duty Black Ops III (3) kao nastavak COD serijala!

Izvor FB Call Of Duty stranica (nije neka divlja već službena FB stranica COD franšize)

https://www.facebook.com/CallofDuty?fref=nf

Call of Duty BO3 Teaser

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/A7Tx9k0C7Ic?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Više informacija imati ćemo 26.4. kada će navodno biti i javno obznanjene sve informacije o ovom nastavku i sada najprodavanijeg COD nastavka ikada
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline dario

Odg: CoD: BLACK OPS 3
« Odgovori #1 : Travanj 10, 2015, 12:14:38 poslijepodne »
Nekada sam volio cod. Blops 2 je bio zakon, igrao ga od početka pa dosta dugo. Onda je poslije njega izašao Ghosts, kojeg nisam odmah uzeo zato što su svi govorili da je loš, probao ga kasnije, zaista je bio smeće. Poslije toga je izašao AW sa svim onim exo smećem i njega nisam niti ću uzet. Sad je red na ovo, i sve što ja želim je da cod bude kao nekad: dobar, igriv i bez exo sranja. Ne treba bit odličan, dovoljno je dobar, molim vas, ne tražim puno.

Offline Mihael

« Odgovori #2 : Travanj 10, 2015, 12:59:00 poslijepodne »
Naravno, i ovo su odlučili preseliti u budućnosti, futuristička oružja i exo odjela kao u Advanced Warfareu, zombi mod je tu. Go fuck yourself!

Black Ops 3 is set in a dark twisted future
¯\_(ツ)_/¯

Offline dario

« Odgovori #3 : Travanj 10, 2015, 01:14:29 poslijepodne »
Ne izgleda kao exo odijelo već kao obična mehanička ruka. Mislim da će glavna tema bit taj nekakav mix ljudi i robota ("lines are blurred between our own humanity and the technology"). Mislim da će to ipak samo značit supersnaga možda i te fore, samo dok nema letenja, ja sam s time ok.
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2015, 01:16:46 poslijepodne dario »

Offline Mihael

« Odgovori #4 : Travanj 10, 2015, 01:26:56 poslijepodne »
Kako god bilo nisam očekivao ovu tematiku, ne sviđa mi se, pogotovo jer mi je to najdraži COD serijal. Već mi je pun k ovih sranja.
¯\_(ツ)_/¯

Offline Torla

« Odgovori #5 : Travanj 10, 2015, 01:53:00 poslijepodne »
Kako god bilo nisam očekivao ovu tematiku, ne sviđa mi se, pogotovo jer mi je to najdraži COD serijal. Već mi je pun k ovih sranja.

Ma točno to....

Old school ekipa traži AK-47, pištolj, jednu granatu i nož... i naravno, vrhunske servere. I to bi masno platili.

Sve drugo je piljenje mozga, ja na to ne pristajem

OFFLINE:

Offline Mihael

« Odgovori #6 : Travanj 10, 2015, 04:15:14 poslijepodne »
Nemoj CLAYMORES zaboravit :D
¯\_(ツ)_/¯

Offline Radovan91

« Odgovori #7 : Travanj 10, 2015, 04:29:06 poslijepodne »

Ma točno to....

Old school ekipa traži AK-47, pištolj, jednu granatu i nož... i naravno, vrhunske servere. I to bi masno platili.

Sve drugo je piljenje mozga, ja na to ne pristajem

Nemoj CLAYMORES zaboravit :D
Pa jel igrate Battlefield? Meni je ekstra.

Offline dario

« Odgovori #8 : Travanj 10, 2015, 04:30:32 poslijepodne »
Old school ekipa traži AK-47, pištolj, jednu granatu i nož... i naravno, vrhunske servere.

Mislim da si upravo opisao CSGO :D Al ozbiljno, to je to. Vjerojatno i je zato toliko popularan trenutno, jednostavna igra bez milijun dodataka, killstreakova, droneova i ostalih sranja koja uspijevaju nagurat u svaki cod. Probao sam ga, ali jednostavno mi nije sjeo. Mada možda mu dam opet šansu. E sad da je jedna takva igra s cod mehanikom....
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2015, 04:32:16 poslijepodne dario »

Offline Torla

« Odgovori #9 : Travanj 10, 2015, 04:36:02 poslijepodne »
Counter Strike nisam nikada igrao, ali vidio jesam.
Više naginjem Cod 2 i 4.

OFFLINE:

Offline Mihael

« Odgovori #10 : Travanj 11, 2015, 02:03:39 poslijepodne »
@Radovan91
Igrao sam ja BF, mislim da sam i Torlu vidio da igra, nije loša igra baš suprotno ali jednostavno me ne vuče da igram dalje, tek neko kratko vrijeme, pogotovo kad ne igraš s ekipom jer samostalno igranje zna biti muka. COD upališ, i nakon deset minuta si već odigrao jednu partiju. Ne traži te timsku igru, uletiš u TDM i letiš mapom, akcija na svakom koraku, idealno ako si u stisci s vremenom, pustiš mozak na pašu i udri, u pola sata baciš dvije ili tri partije. COD nije moj omiljeni FPS ali ako moram birati između kvalitetnog CODa (BO ili MW2) i BFa izabrat ću COD.
¯\_(ツ)_/¯

Offline VincentMessi.

• *
  • Total likes: 29
  • brijac klasa (najbolji komentar) hahaha
  • PRO Klub: U MIROVINI!
  • VP Pozicija: ST
« Odgovori #11 : Travanj 12, 2015, 02:43:10 poslijepodne »
Ovaj CoD je svake godine sve gori i gori. Cemu sve te spike iz buducnosti, pa ima masu takvih igrica a CoD je nekad bio klasicna pucacina. Mislim da vise nikad nece biti kao i prije, za nekoliko godina ce vjerovatno u igri postojati i neke supermoci kako je krenulo.
I'll be back!

Offline Mihael

« Odgovori #12 : Travanj 24, 2015, 03:21:44 poslijepodne »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Bfr053KdD6w?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
¯\_(ツ)_/¯

Offline dario

« Odgovori #13 : Travanj 24, 2015, 03:59:20 poslijepodne »
Možemo predahnut, nema exo odijela. Dok god ove umjetne nožice ne budu omogućavale letenje, na dobrom su putu. Mada ne sviđa mi se što je godina 2064, ali ajde, da se zažmirit na to.

Offline Torla

« Odgovori #14 : Travanj 24, 2015, 04:05:40 poslijepodne »

OFFLINE: