Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Real Madrid C.F.  (Posjeta: 13953 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Real Madrid C.F.
« : Svibanj 18, 2015, 08:38:34 poslijepodne »

Ima nas nekoliko koji navijamo za Real pa da imamo svoj kutak ( @VincentMessi.  ulaz zabranjen )

Ova sezona je propala, neočekivano se rasplelo na kraju. Okrećemo se novoj sezoni, nadam se boljoj i uspješnijoj.

Ima par stvari, onih najbitnijih.

Isplati li se dati toliku lovu za De Geu a na klupi imaš Navasa?
Što s Baleom?
Jese odlazi? Usran potez, usran...
Što s Carlitom? Upravo čitam da je Perez kontaktirao Mourinha da se vrati? Koji kurac? Sreća pa je ovaj navodno odbio tu opciju...

Mislim da ste vi Realovci  :rolleyes:
@danijel206 @dario @vtezak3796 @dfruk @Real Dortmund
@marko_kolak

Offline mamutarka

Odg: Real Madrid C.F.
« Odgovori #1 : Svibanj 18, 2015, 08:52:16 poslijepodne »
ja sam također realovac.

nekako mi je drago da su sve s*ebali

sad se nadam da će napravit reda u momčadi. Da se mene pita trebaju se riješit CR7, dok još vrijedi nek ga prodaju,nije baš mlad, i balea, i za te pare si kupe čudesa, al ono, ČUDESA

benzema mi nikad nije pasao, fali im golgeter, iako su tu moderni napadači poput CR, fali im neko poput raula, i ronalda, onog pravog :D

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
« Odgovori #2 : Svibanj 18, 2015, 09:33:27 poslijepodne »
Super da je otvorena ova tema. :)

Pa krenimo redom, sezona stvarno je promašaj, osvojena su samo 2 trofeja i to onda koja i nisu toliko značajna kao ova velika trojka koja je nažalost pobjegla. Glupo je kriviti isključivo Ancelottija, čovjek se već dokazao, i to ne jednom, koliki je stručnjak i u biti jako dobar izbor za Real. Iskreno, ja bih mu sigurno dao još jednu šansu, stvarno su se tu desile neke nenadane ozlijede, pad forme itd., no ako ćemo iskreno, djelomično to i je njegova krivica jer je u nekim situacijama stvarno trebao rotirati ekipu malo više. U slučaju da odlazi jedini tko bi bio dostojna zamjena je Klopp ili kada bi se Heynckes vratio iz mirovine.

Što se tiče De Gee, njegov dolazak bi sigurno bio velik dobitak i golmanska pozicija bi bila sigurna još dug niz godina. Oko ove statistike, ona ne pokazuje skroz realnu situaciju, pogledajmo samo igrače koje Iker ima ispred sebe, a koje ima De Gea. Čovjek ih je spašavao nebrojeno puta i uz Matu je ključ ove bolje završnice njihove sezone. Držim da je on uz Courtoisa najbolji mladi golman. E sad, je li on zaista potreban? Zaista je vidljivo da je Ikerova forma oscilirajuća, često zna kao u najboljim danima skinuti gotovo nemoguće, ali onda ponekad primi pacerski gol koji bi svaki golman mogao obraniti. Ja bih jako volio da on završi karijeru u Realu, stvarno je dao sve za ovaj kub, bio bi i red da mu klub uzvrati. Ostao nam je još i Navas, također fantastičan golman, pokazao je svoju klasu braneći u slabijim timovima, Levate prošle sezone kada je i proglašen najboljim vratarom lige i još je bio ključan čovjek Costa Rice na SP-u. Taj igrač sigurno nije za klupu, tako da ako De Gea ne dolazi realno je za očekivati kako će on u budućnosti biti Realova nova "jedinica". Tako da su mi oba raspeta situacije podjednako draga.

Bale... Nakon one prve odlične sezone stvarno nitko nije očekivao ovakvu drugu sezonu. Sigurno je da može puno više, taj čovjek jednostavno treba puno više slobode u igri - vidljivo u nastupima za Wales i vjerujem da može puno puno više. Njegov status s odlaskom je stvarno veliki rizik, šteta bi bilo da ode ako vrati onu svoju ubojitu igru, ali opet ako ti netko nudi onako bolesne novce, ti odbiješ, a on ponovno podbaci ne preostaje ti ništa drugo nego lupati se glavom o zid. Tu također imam neko neutralno mišljenje, obje situacije su podjednako dobre. S velikim novcima bi se on lako zamijenio, čak i pojačale neke druge pozicije (Pogba, Gaya, De Gea, Reus?), a opet onaj stari Bale bi svakako jako značio.

Pustiti Jesea bi bila ogromna greška, jedina opcija odlaska bi za mene bila posudba ili prodaja s pravom prvokupa (isto kao Carvajal i Morata), to čak i ne bi bila loša opcija jer bi mu puno više značila sezona u kontinuitetu, ali obična prodaja ne bi nikako trebala biti opcija. Tog igrača mi je svarno jako žao, imao je jako uzlaznu putanju, postajao je polagano dio udarne momčadi i onda ga je onaj klošar od igrača strgao... :mad: Oporavak je bio dug i sada kad se napokon oporavio nije dobio pravu priliku - jedina stvar koju ozbiljnije zamjeram Carlu.

Offline Mihael

« Odgovori #3 : Svibanj 19, 2015, 12:04:05 prijepodne »
Ova sezona za Real je teški promašaj, izgubljeno prvenstvo (prošle sezone treći završio, sad drugi), ispadanje u 1/4 Kupa, skoro ispali od Schalkea u LP i na kraju Juventus stavi točku na i.

Ono što se Ancellotiju definitivno treba zamjeriti je nedostatak rotacija, neki igrači su skroz zapostavljeni i na njih se obratila pažnja tek kad su momčad pokosile ozljede a na neke ni tad. Zašto se Kroos, Modrić i Benzema igrali cijelo vrijeme a na klupi Illara, Khedira, Jese, Chicarito, L.Silva, mogli su i trebali igrati ove manje utakmice.

Pitanje je hoće li Carlo dobit još jednu sezonu, ipak su ove sezone poharani ozljedama, za koje je na kraju krajeva sam kriv. Drugo pitanje je može li on uzeti prvenstvo, u cijeloj karijeri ima samo tri prvenstva osvojena a nije baš da je vodio male ekipe. Dok Barca tuče redom ove ozbiljnije momčadi Real se tu prosipa, i kod kuće i u gostima.
¯\_(ツ)_/¯

Offline vedro_livno

• Projekt clanovi
  • *
  • Total likes: 192
  • PRO Klub: Balkan Brothers
  • VP Pozicija: Any/Cf/Cam/ST
  • Manager: FC Barcelona
« Odgovori #4 : Svibanj 19, 2015, 10:44:32 prijepodne »
evo vam jedan spam,real sta god da napravi proda,kupi,nece moci prnuti ovakvom ubojitom napadu barce,jer zna se,messi ce ih pokopati :),a govnaldo ce ubrzo ostariti i opasti u formi,srdacan pozdrav realovci :)
V.LJ.

Offline Mihael

« Odgovori #5 : Svibanj 19, 2015, 01:32:13 poslijepodne »
Kako mi ovakve stvari idu na onu stvar. Sretan si sad jer si došao u Realovu temu i CRa nazvao govnaldo? Bravo za tebe jer si uspio napisat ovako argumentiran post.

Srdačan pozdrav Vedrane  zivio
¯\_(ツ)_/¯

Offline dfruk

« Odgovori #6 : Svibanj 19, 2015, 02:55:23 poslijepodne »
Dragi moji Realovci,

Sezona za zaborav. Nisu krivc nit Bale ni Ronaldo ni nitko od igrača....po mom skromnom mišljenju kriv je trener/uprava kluba. sad cu pojasniti. Početak sezone odličan i onda se ozljedjuje Modrić (koji se nije stigao ni zalječiti vec samo štuka tu ozljedu). Prodajom Xabi Alonsa kao neki klasični zadnji vezni ostao je samo Modrić i kad se on ozljedio praktički vec veznoga reda nije bilo (Kros i isco su meni neke polušpice, nisu kreatori ko što su Alonso i Modrić) Nerazumijem kako Ancelotti to nije uvidio i hitno trazio da se nekog kupi. to je za mene jedino problem. Naravno da to veže jedno s drugim i pošto nije bilo kvalitetnog veznog reda i dobrih lopti tako su i Bale i Ronaldo i svi ostali padali u formi i nakraju su upali u jamu :D

Kaj se tiče golmana....De Gea nam je nepotreban...treba Navasa bacit u vatru i ne sumnjam da ce bit odličan, a Iker mu može bit rezerva još dvije godine. Navasu samo treba par kontinuiranih tekmi da ulovi formu. Btw. Iker nikako nije zasluzio takav tretman navijaca...sramota.

Nisam za promjenu trenera, samo da se dovede neki kreativac.

Vedro ovaj post ti je bio nepotreban stvarno bezveze.

Offline aaalennn

« Odgovori #7 : Svibanj 19, 2015, 03:19:43 poslijepodne »
Kako mi ovakve stvari idu na onu stvar. Sretan si sad jer si došao u Realovu temu i CRa nazvao govnaldo? Bravo za tebe jer si uspio napisat ovako argumentiran post.

Srdačan pozdrav Vedrane  zivio
Real je velik i mocan klub... meni osobno nisu nesto dragi samo zbog kupovanja i kupovanja i kupovanja igraca tj. ponajvecih zvijezda nogometa.
Ronaldo je odlican igrac, jako utreniran i mocan sportas... al ako ga se na terenu gleda kao "covjeka" onda je zbilja govnaldo. Izvan terena me ni ne zanima, nek radi sto hoce i to je njegova stvar. Al nemos se na terenu onako ponasat. Ne slavit golove svojih suigraca i biti onako bezobrazan sto je Arbeloa zabio a nije njemu loptu propustio. I na zadnjoj tekmi kad je zabio hat trick trazi loptu za uspomenu i sav vazan slavi svoje rekorde a klub mu izgubio borbu za titulu prvaka.
Po meni je za neuspjeh Reala ove sezone najveci krivac trener (i njegov tim). Unistili su svoje prvotimce s prevelikim brojem utakmica a na klupi im sjedili isto dobri igraci koji su morali dobiti vise prilika za igrat.

Offline Mihael

« Odgovori #8 : Svibanj 19, 2015, 03:36:36 poslijepodne »
Opcenito mi ta dječija sprdanja s Facebooka, raznih portala i foruma idu na ku*ac. Nazivanje igrača i klubova, penaldo, govnaldo, hobiti, lesi, ovaj onaj, postalo je degutantno za čitanje.

Ne kupuje samo Real pa Bayernu na klupi sjede igrači od 40M€
¯\_(ツ)_/¯

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #9 : Svibanj 19, 2015, 04:42:22 poslijepodne »
Igra se za klub a ne svoju statistiku.Ne trosi samo real milijarde vec i ostali i celsi i city i bayern,pogledajte transfer neymara...
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
« Odgovori #10 : Svibanj 20, 2015, 12:20:09 prijepodne »
Što se tiče Xabija, on je sam tražio odlazak jer mu je trebao novi izazov u karijeri, kako je on to rekao. S njegove strane je to ispalo nekorektno jer je to bilo pred sam kraj prijelaznog roka i naravno da nije nađena adekvatna zamjena. Povrh toga, prošlogodišnji čovjek odluke - Di Maria jako fali.

Offline Mihael

« Odgovori #11 : Svibanj 25, 2015, 09:04:27 poslijepodne »
Carlo dobio nogu, spominje se Benitez.
¯\_(ツ)_/¯

Offline mamutarka

« Odgovori #12 : Svibanj 25, 2015, 09:06:00 poslijepodne »
svašta se spominje, i Klopp

mene jedino veseli rumor za Aguera, odavno vec kukamm da im fali klasni napadač (benzema mi nikad nije legao)

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #13 : Svibanj 25, 2015, 09:06:27 poslijepodne »
otisao anceloti ali imat ce operaciju kraljeznice i godinu dana ce odmarati
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline Mihael

« Odgovori #14 : Svibanj 25, 2015, 09:10:04 poslijepodne »
svašta se spominje, i Klopp

mene jedino veseli rumor za Aguera, odavno vec kukamm da im fali klasni napadač (benzema mi nikad nije legao)

90M€ za Aguera se spominje  manga
¯\_(ツ)_/¯