Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: FIFA 16  (Posjeta: 93619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Odg: FIFA 16
« Odgovori #885 : Listopad 28, 2015, 07:24:42 poslijepodne »
A vidi i prosle godine si prodao i onda ponovo isao kupit kasnije.
I mene zivcira i vec sam par puta dobro popizdio na igru, al posto je to jedina igra koju igram cijelu godinu, nema smisla da ju prodajem :)

Agree.

I ja stalno pizdim, pa jbg... dan-dva odmoriš pa opet dobiješ volju i igraš dalje dok te opet ne izbaci iz takta i tako u krug :)

mario123

• Gost
« Odgovori #886 : Listopad 28, 2015, 07:32:46 poslijepodne »
Najgore je to kaj mnogi ocekuju nesto svake godine a dobiju jos vise abjuza,fifa se svodi na to da odes na youtube i da vjezbas prevarantske fore a community je sve gori i gori svake godine ,doslovno jednu kvalitetnu tekmu u 1vs1 online nisam odigrao samo se youtuberi siluju i tjt.
Ovako i onako sam los i ono malo volje izgubim vec u prvoj tekmi nevezano dali ju dobijem ili izgubim

Offline dario

« Odgovori #887 : Listopad 28, 2015, 07:49:45 poslijepodne »
Zato lijepo kad se kupi digitalno, kad se iznerviraš izbrišeš je, i onda kad se smiriš nakon dan-dva-mjesec lijepo je samo ponovno instaliraš :)

mario123

• Gost
« Odgovori #888 : Listopad 28, 2015, 07:58:02 poslijepodne »
Igra je bila san snova prije patcha sad je opet abuserland

Offline bojanic10redarmy

« Odgovori #889 : Listopad 28, 2015, 08:04:30 poslijepodne »
Istina sve što kažete. Svake godine barem jednom prodam igru i kupim hehheheh.

Šalu na stranu, stvarno je online fut grozomoran ove godine. Obični seasons online je još dobar barem do 3.  divizije što sam igrao.

Sve je opet u nekoj polukontri i samo pace pace pace. Bez ikakvog plana. Pokušaš igrati lijepo i dobiješ slom živaca.  Abjuz prve stative i pace boosta.

Grozno nešto

Offline Mihael

« Odgovori #890 : Listopad 28, 2015, 08:17:31 poslijepodne »
Zato lijepo kad se kupi digitalno, kad se iznerviraš izbrišeš je, i onda kad se smiriš nakon dan-dva-mjesec lijepo je samo ponovno instaliraš :)
A ovu na disku jednostavno ostaviš na polici i ne diraš je neko vrijeme  :)

Ako ne ide jednostavno nemojte forsirati igranje, odmorite koji dan od FIFE i PS4  zivio
¯\_(ツ)_/¯

Offline Montoya

« Odgovori #891 : Listopad 28, 2015, 09:27:31 poslijepodne »
Istina.
Posle se onda zali, upoznat sam sa puno "tezim" slucajevima tog tipa...

BTW, sad je vec novi TOTW, se jos more dobiti igrace iz proslih?

I dalje dajem Samsung S850 za crnog 91ovr IF Ibru.

Offline CR77

« Odgovori #892 : Listopad 29, 2015, 12:02:57 poslijepodne »
Posto sam fut div 1 osvoji,pa posle ispao u div 2.Posle 4 dana kuliranja upalim ja danas opet fut i ispadnem u div 3 :) ovo je smeh .Krenem da igram po prvi put season i bukvalno bez poraza iz div 10 stignem do div 7 ,totalno druga igra je season i za sad mi se vise svidja gameplay na season nego na fut,videcemo kad dodjem do malo jace div kako ce biti,ali ono sto je meni vazno je da mi se odbrana i sredina ponasa lepo na season-u,pogotovo odbrana.

Offline vedro_livno

• Projekt clanovi
  • *
  • Total likes: 192
  • PRO Klub: Balkan Brothers
  • VP Pozicija: Any/Cf/Cam/ST
  • Manager: FC Barcelona
« Odgovori #893 : Listopad 29, 2015, 12:04:56 poslijepodne »
pa negdje sam ti u odgovoru i napisao da je seasons pet puta ljepsi za igrat,taj fut je za lomit zivce
V.LJ.

Offline mamutarka

« Odgovori #894 : Listopad 29, 2015, 12:41:48 poslijepodne »
ja sam jučer prvi puta u životu upalio FUT i vidim neki draft, to je nešto jednostavnije pošto nemoram radit ništa osim složit momčad, još sam i osvojio http://i.imgur.com/nsLqjIT.jpg

i pošto mi je to prvi dodir s FUT-om, inače igram seasons običan, fut je sasvim druga igra. meni se ne sviđa osobno, jer recimo jednu tekmu sam ispogađao 7-8 stativi i prečki, ima toga i inače, ali u FUT je baš izraženo

i igrači se čudno ponašaju..neznam, neću baš po FUTu hopsat
« Zadnja izmjena: Listopad 29, 2015, 01:07:59 poslijepodne mamutarka »

mario123

• Gost
« Odgovori #895 : Listopad 29, 2015, 01:09:07 poslijepodne »
Fut draft i fut seassons nebo i zemlja,draft je arkadan u potpunosti i slajderi su doslovno dignuti kod svega ,u globalu je taj slajder sistem vrlo loša stvar i nema veze s mozgom .

Dakle tako bi se i ta čuvena skripta mogla i objasniti tj nemoguća fulavanja i sl.
Ea bez problema može uništiti nečiji skor ili mu zakomplicirati tekmu tako da ti nekim automatizmom izmjeni slajdere prije tekme pa čak i ne sumljam da se tako nešto može i zgličat samo od sebe jer je igra takva kakva je i u zadnjih 10 godina ove generacije fife smo vidjeli svakakva čuda i bugove tako da je ovo vrlo lako i moguće,nek te počnu guzit veza,serveri,bugovi i a uz to još naletiš na jakog abjuzera možeš samo plakati.
Osobno smatram da je offline 1vs1 puno realniji i kvalitetniji od svih tih 1vs1 online modova koji su mi se doslovno zgadili čak bi se usudio reći da je offline puno čišći od scripte ili ajmo reći od tih čudnih stvari koje se događaju online.

Offline Nexus

• *
  • Total likes: 4
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: RM
« Odgovori #896 : Listopad 29, 2015, 03:08:42 poslijepodne »
Posto sam fut div 1 osvoji,pa posle ispao u div 2.Posle 4 dana kuliranja upalim ja danas opet fut i ispadnem u div 3 :) ovo je smeh .Krenem da igram po prvi put season i bukvalno bez poraza iz div 10 stignem do div 7 ,totalno druga igra je season i za sad mi se vise svidja gameplay na season nego na fut,videcemo kad dodjem do malo jace div kako ce biti,ali ono sto je meni vazno je da mi se odbrana i sredina ponasa lepo na season-u,pogotovo odbrana.
Rekao si da ćeš prodati igru lol
Što je ne prodaš onda?

Mudri14 i ja u vezi :D

Offline Torla

« Odgovori #897 : Listopad 29, 2015, 03:35:22 poslijepodne »

Samo da mi je znati kako se nisi sjetio prodati taj fotić i sam si kupiti igru ???

Nego ga daješ za jednog FUT igrača ?   :lud:
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline CR77

« Odgovori #898 : Listopad 29, 2015, 04:15:15 poslijepodne »
Rekao si da ćeš prodati igru lol
Što je ne prodaš onda?

pa poslusao sam neke kolege sa foruma,da iskuliram malo i ne prodam igru i da pocnem da igram turnire na forumu.

Offline Montoya

« Odgovori #899 : Listopad 29, 2015, 04:43:33 poslijepodne »

Samo da mi je znati kako se nisi sjetio prodati taj fotić i sam si kupiti igru ???

Nego ga daješ za jednog FUT igrača ?   :lud:
Bitno da "velika dusa" prati i sad tu glumi nekog savjetnika, mrs od mene sto dalje!