Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Smartphone  (Posjeta: 22301 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
Odg: Smartphone
« Odgovori #30 : Lipanj 13, 2015, 03:44:51 poslijepodne »
Zvao Tcom za produljenje ugovora, pokušao izvući Galaxy S5 , ali ništa od toga čini se :)

Inaće u tarifi kojoj jesam traba nadoplatit 1600kn, ovaj ga nudi za 1100, ali nemam te pare.
Pokušao još spustit, ali nedaju vise :)

Sad moram nesto slabije naci :/

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
« Odgovori #31 : Lipanj 13, 2015, 03:54:49 poslijepodne »
Nađi neki posao preko ljeta na mjesec dva i S5 je tvoj. :)

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #32 : Lipanj 30, 2015, 11:04:02 prijepodne »
Dečki trebam savjet

Samsung Galaxy A5 ili HTC M8S

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #33 : Lipanj 30, 2015, 11:16:22 prijepodne »
Dečki trebam savjet

ja ne bih ni sa pistoljem na glavi uzeo a5 pored htc m8s
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #34 : Lipanj 30, 2015, 11:22:09 prijepodne »
Dečki trebam savjet

Po ovom što vidim, HTC je bolji i to dosta... Al nezz treba vidjet od nekog tko ti može reci iz prve ruke ;)

Offline dario

« Odgovori #35 : Lipanj 30, 2015, 11:51:21 prijepodne »
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7165&idPhone2=6761

Koliko vidim, nema neke prevelike razlike, jedino što htc ima 1080p ekran naspram samsungovog 720p. Osobno, uvijek bi izabrao htc ispred samsunga, ako ništa zbog softvera, ali tvoj je odabir vrijedi li to više cijene.

Offline danijel206

• Administrator
  • *
« Odgovori #36 : Lipanj 30, 2015, 11:51:54 prijepodne »
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6761&idPhone2=7165#results

Dosta stavki je vrlo slično, ali HTC ima bolju rezoluciju, ali sveukupno gledajući je Super AMOLED ipak nešto bolja tehnologija od također odličnog Super LED-a, procesor više-manje isto, kamera isto, osim što HTC snima u HD-u u više FPS-a. Interna memorija i RAM gotovo isto, ostale sitnice kao senzori, razni featurei, radio, težina itd. mislim da ti nije tolko važno. Ali po meni najveća razlika je dosta jača baterija HTC-a, pa eto jaš malo ovo razmotri i malo se još savjetuj. :)

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #37 : Srpanj 13, 2015, 09:51:39 poslijepodne »
Ipak na kraju "ubo" S5,  nesto se malo zakompliciralo, pa se otvorio neki popust i prilika i eto uleti S5 na kraju :)

Prvi dojam super, naravno nakon dvije godine gdje sam koristio S3 Mini, ovo je par razina iznad njega, tako da je prvi dojam stvarno odličan. Opcija ima milion, nisam jos sve ni vidio sto moze :D
Dobio uz njega neki "Stick" za mobitel, 32GB prijenosne memorije... bolje da su dali karticu nego ovo.

Eh da, jos sam imao i dramu sa karticom, pa sam je škarama porezao na dimenzije, dobro pa radi hh

Offline danijel206

• Administrator
  • *
« Odgovori #38 : Srpanj 13, 2015, 10:45:08 poslijepodne »
Super izbor po meni. Nećeš biti nezadovoljan. :)

Offline bojanic10redarmy

« Odgovori #39 : Srpanj 13, 2015, 11:11:00 poslijepodne »
Ipak na kraju "ubo" S5,  nesto se malo zakompliciralo, pa se otvorio neki popust i prilika i eto uleti S5 na kraju :)

Prvi dojam super, naravno nakon dvije godine gdje sam koristio S3 Mini, ovo je par razina iznad njega, tako da je prvi dojam stvarno odličan. Opcija ima milion, nisam jos sve ni vidio sto moze :D
Dobio uz njega neki "Stick" za mobitel, 32GB prijenosne memorije... bolje da su dali karticu nego ovo.

Eh da, jos sam imao i dramu sa karticom, pa sam je škarama porezao na dimenzije, dobro pa radi hh
Dobrodošao u klub.

Vrhunski telefon

Offline Dino_1307

« Odgovori #40 : Prosinac 14, 2015, 09:06:13 poslijepodne »
Eto kupio sam si za Božić Xperiu Z5, imao sam 3.5 godine Xperiu S i do danas me služila tj još me služi ali sam naletio na ovu ponudu za 3500 kuna i morao sam ga uzeti, nisam još po njemu puno prčkao ali ova kameru u Z5-ici je bolesna, daleko najbolja kamera koju sam vidio. Nadam se da če trajati ko i Xperia S.

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
« Odgovori #41 : Prosinac 14, 2015, 11:31:35 poslijepodne »
Javi dojmove kad malo detaljnije vidis kako funkcionira :)

Buraz ima z3 i već je taj sjajan... a tek z5

Offline Dino_1307

« Odgovori #42 : Prosinac 16, 2015, 01:44:43 poslijepodne »
Javi dojmove kad malo detaljnije vidis kako funkcionira :)

Buraz ima z3 i već je taj sjajan... a tek z5
Eto nakon par dana korištenja Z5-ice mogu reči da sam prezadovoljan i da preporučujem svima koji žele pouzdan mob sa odličnom kamerom i zvučnici su me dosta iznenadili, dosta su glasni a zvuk je stvarno jako čist. Što se baterije tiče, uzeo sam mob prekjučer i napunio ga do 100% i tamo negdje oko 19:00 sam ga išteka i prčkao po njemu i jučer sam prčkao i baterija mi još sad drži, znači prekjučer noć jučer cijeli dan i još danas imam 30% baterije bez da sam uključio stamina mode. Da nemam Facebook, Instagram i Wapp izdržala bi u dulje. Stvarno sam ugodno iznenađen mobitelom i baš je super. Probao sam i onaj remote play da preko ps-a igram na mobiteu i isto super radi.

Offline aaalennn

« Odgovori #43 : Siječanj 26, 2016, 02:26:57 poslijepodne »
Evo ja danas narucio Sony Z5 Premium (dual sim u gold verziji)... treba cekati nekih 10-ak dana da stigne iz Londona :/
Nakon dugo razmisljanja i dvoumljenja sam popizdio i kliknuo "kupi" da mogu mirno spavat :D
I eto akon dugo dugo godina koristenja nokie (trenutno lumia 920) prelazim na Android, nadam se da necu pozalit.

Offline aaalennn

« Odgovori #44 : Ožujak 03, 2016, 12:46:55 poslijepodne »
Evo nakon nekih mjesec dana koristenja mogu reci da sam apsolutno zadovoljan sa ovim mobitelom...a ponajvise sa trajanjem baterije.

Sad imam i jedno pitanje za one koji duze koriste androide ili pak sony telefone...
Spojio sam mob preko bluetootha sa autom i pozivi funkcioniraju bez problema ali kad pustim glazbu na mobu onda ona ne svira ni na mobu ni na zvucnike od auta. Prije dok sam koristio Lumiu je bilo potrebno sam spojiti mob i atuo i sve je radilo a sad nece bas.
Znam da ima neka opcija "Throw" koja omogucuje reprodukciju glazbe s moba na druge uredjaje ali nisam ni tako uspio napraviti.
Na isti nacin sam spojio zenin Samsmung i auto i opet ista stvar... bas me jebe taj android.
Jel zna netko gdje bi bio problem i kako ga rijesiti?

@Dino_1307 ti imas Z5, znas ti mozda rjesit problem?