Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Smartphone  (Posjeta: 22300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Robii92

• *
  • Total likes: 72
  • Lud - Zbunjen, ali ipak Normalan :D
  • PRO Klub: BalkanAustria
  • VP Pozicija: LS / ST / RS
Odg: Smartphone
« Odgovori #45 : Ožujak 03, 2016, 01:27:45 poslijepodne »
ONLY APPLE  zivio

iPhone 6 je zakon - a 7 ce bit Beton  dancing
-VAMOS Robii92-

Offline Dino_1307

« Odgovori #46 : Ožujak 03, 2016, 03:37:15 poslijepodne »
Evo nakon nekih mjesec dana koristenja mogu reci da sam apsolutno zadovoljan sa ovim mobitelom...a ponajvise sa trajanjem baterije.

Sad imam i jedno pitanje za one koji duze koriste androide ili pak sony telefone...
Spojio sam mob preko bluetootha sa autom i pozivi funkcioniraju bez problema ali kad pustim glazbu na mobu onda ona ne svira ni na mobu ni na zvucnike od auta. Prije dok sam koristio Lumiu je bilo potrebno sam spojiti mob i atuo i sve je radilo a sad nece bas.
Znam da ima neka opcija "Throw" koja omogucuje reprodukciju glazbe s moba na druge uredjaje ali nisam ni tako uspio napraviti.
Na isti nacin sam spojio zenin Samsmung i auto i opet ista stvar... bas me jebe taj android.
Jel zna netko gdje bi bio problem i kako ga rijesiti?

@Dino_1307 ti imas Z5, znas ti mozda rjesit problem?
Neznam ti prijatelju, iskreno nisam niti pokušavao, ja stavim preko usb kabela kad sam u autu. Ali znam recimo kad si pustim pjesmu preko moba i ako imam mogućnost prenjeti tu pjesmu na drugi uređaj npr Smart TV da mi se u gornjem desnom kutu pojavi znakic koji je u obliku strelice i  onda mi pokaže na koje uređaje mogu prenjeti te pjesme.

Offline aaalennn

« Odgovori #47 : Ožujak 03, 2016, 04:31:53 poslijepodne »
A jbte kabal...tko jos danas koristi kablove :D
Neznam, morat cu kemijat da iskemijam to jer mi je vec pomalo dopizdio njemacki radio u autu, stalno isto sranje...

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • Total likes: 184
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #48 : Ožujak 03, 2016, 05:04:56 poslijepodne »
Ja uzeo Iphone 6 neki dan i ne mogu sakrit koliko sam oduševljen, mobitel letiiiii :D

A jbte kabal...tko jos danas koristi kablove :D
Neznam, morat cu kemijat da iskemijam to jer mi je vec pomalo dopizdio njemacki radio u autu, stalno isto sranje...

Pa proguglaj malo, mora negdje biti rješenje

Offline aaalennn

« Odgovori #49 : Ožujak 03, 2016, 05:25:12 poslijepodne »
A guglao sam nešto malo ali nisamo još našao rješenje za ovo.
I Phone nisam imao nikad a mislim da ni neću. Daleko od toga da nije dobar ali je preskup. Nabili glupi ameri cijenu...niie bolji toliko koliko je skuplji od ostalih top uredjaja. A i glupost sa tim da ne možeš ništa na njega stavit što nije storea je još jedan minus koji me odbija.

Offline Dino_1307

« Odgovori #50 : Ožujak 03, 2016, 09:51:14 poslijepodne »
A guglao sam nešto malo ali nisamo još našao rješenje za ovo.
I Phone nisam imao nikad a mislim da ni neću. Daleko od toga da nije dobar ali je preskup. Nabili glupi ameri cijenu...niie bolji toliko koliko je skuplji od ostalih top uredjaja. A i glupost sa tim da ne možeš ništa na njega stavit što nije storea je još jedan minus koji me odbija.
Ja sam isto imao izbor iphone 6 ili xperia z5 i uzeo z5, neznam svi furaju te apple proizvode a svi su precijenjeni, bitno je da se marka vidi.
Evo ja več imam z5 neka 3 mjesaca i zasad sam stvarno zadovoljan, baterija je jako dobra, fotoaparat je vrh itd...

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #51 : Ožujak 03, 2016, 09:55:45 poslijepodne »
Mene jos sluzi Galaxy S5 :D  Zadovoljan sam također svim segmentima tog moba za sada.