Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Battlefield 4  (Posjeta: 8004 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Torla

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #15 : Veljača 04, 2015, 10:47:28 poslijepodne »
Pa cijela priča nema veze s ratovanjem.

Imate lopove i pandure, pljačke banaka, bijeg autima i te stvari.

Totalni spin u serijalu.
PSN ID: Torla1982

ONLINE: Rainbow Six: Siege ; Battlefield 1

OFFLINE:

Offline aaalennn

« Odgovori #16 : Veljača 06, 2015, 01:10:11 poslijepodne »
Eo probao sam i ja ovu betu... kad sam poceo igrat cinilo mi se dobro a nakon malo igranja mi se vec malo manje svidjela igra. Prekratko sam i igrao da bi mogao dati neko generalno misljenje.
Probali smo i zajedno odigrat malo. Prvo Torla i ja, a onda se i Nibu prikljucio (dok Torlu nije izbacilo van).

Ovo bi moglo bit jako zanimljivo kad bi se skupila ekipa od 7-10 ljudi pa da igramo kao tim (squad). Ovako kad se igra na random sa nepoznatim likovima i kad svatko ide na svoju stranu i radi sto ga volja nije bas najbolje rijesenje. Kad bi bila ekipa za igranje (vikendom barem jednom) vjerovatno bi kupio igru odmah po izlasku.
U protivnom cu sacekat jedno 2 mjeseca jer ju onda mogu kupit polovnu za 50-70% od cijene nove.

Offline Torla

« Odgovori #17 : Veljača 06, 2015, 01:27:23 poslijepodne »
Eo probao sam i ja ovu betu... kad sam poceo igrat cinilo mi se dobro a nakon malo igranja mi se vec malo manje svidjela igra. Prekratko sam i igrao da bi mogao dati neko generalno misljenje.
Probali smo i zajedno odigrat malo. Prvo Torla i ja, a onda se i Nibu prikljucio (dok Torlu nije izbacilo van).

Ovo bi moglo bit jako zanimljivo kad bi se skupila ekipa od 7-10 ljudi pa da igramo kao tim (squad). Ovako kad se igra na random sa nepoznatim likovima i kad svatko ide na svoju stranu i radi sto ga volja nije bas najbolje rijesenje. Kad bi bila ekipa za igranje (vikendom barem jednom) vjerovatno bi kupio igru odmah po izlasku.
U protivnom cu sacekat jedno 2 mjeseca jer ju onda mogu kupit polovnu za 50-70% od cijene nove.

Ja sam prije igrao samo te FPS MP igre...

I shvatio da, ako želiš biti dobar, moraš to konstantno igrati. Tako da bi sve druge SP igre pale u drugi plan, a to više ne želim raditi. Tako da ja više ne kupujem te igre.

Cijena takvih igara ti ne pada, jer se igraju minimum godinu dana, do izlaska novog nastavka. Tako da nemoj očekivati pad cijene u prvih 6-10 mjeseci.

Ja imam u planu igrati: Witcher 3, Uncharted 4, Gta V, Order, Metal Gear Solid V... ma ima ih još... i uz to sve, održavati Fex utakmice...

Ma da je dan 48h, za to sve bi bilo malo.

Tako da što se mene tiče, nema više FPS MP igara za mene... a nekoć sam ih igrao 10 sati u komadu....

OFFLINE:

Offline aaalennn

« Odgovori #18 : Veljača 06, 2015, 01:50:53 poslijepodne »
Torla, nema pada cijene u trgovinama... to znam.
Inace, ako nisi dosad vidio, ja sam u Münchenu. Na face-u ima 4-5 grupa za prodaju i kupovinu polovnih igara.
Vjeruj mi, likovi kupe za 70€ i sutra dan je mozes dobit za 50€ jer im se ne svidja.
Ja sam dosad nove kupio Fifu14 i 15 te COD Ghost. Fifu 14 i COD Ghost sam naravno prodao/mijenjao. COD AW sam mjesec dana nanok izlaska kupio za 45€ a novi je 70€ valjda.
Dosad sam tako kupio 7-8 igara i manje vise sam se opet prodao. Mogu ispusit ca 5€ po igrici a neke sam prodao i za vise neg sto kupio.  :cool:
Sad mi je jedan prijatelj dao The Evil Within pa cu malo to probat, on kaze da se ukenjo kad je igro...  :mad:

Offline Torla

« Odgovori #19 : Veljača 07, 2015, 03:00:51 poslijepodne »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/n8A-x6lfAZg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

OFFLINE:

Offline aaalennn

« Odgovori #20 : Lipanj 13, 2015, 07:10:42 poslijepodne »
Jel nabavio netko Hardline ? Meni je danas stigla i odigrao sa 3 episode signle pleyer-a.
Ne cini mi se lose, prica bi mogla biti dobra. Ovoga sam puta odlucio odigrat malo single pleyera prije online igranja.

Offline hanteed24

• *
  • Total likes: 35
  • mcfc for love not glory!!!!
  • VP Pozicija: lijevo od rezervnog golmana na klupi
« Odgovori #21 : Lipanj 13, 2015, 07:18:38 poslijepodne »
Jel nabavio netko Hardline ? Meni je danas stigla i odigrao sa 3 episode signle pleyer-a.
Ne cini mi se lose, prica bi mogla biti dobra. Ovoga sam puta odlucio odigrat malo single pleyera prije online igranja.
ta igra moze biti samo dlc batlefieldu 4,nema ono nesto
YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU TOUGHT IT WAS YOURS,YOU STARTED SINGING THEN SERGIO SCORED
''CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME''

Offline Kroatische Legion

« Odgovori #22 : Svibanj 26, 2016, 11:16:41 poslijepodne »
Dali još netko igra BF4, ja sam nakon jako jako dugo vremena danas upalio igru skinuo masovni update , free mape i mogu reci da je puno bolje sve optimizirano..
Ako neko igra neka mi se javi  zivio