Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Vaše postavke kontrolera  (Posjeta: 1531 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvanBravic

Vaše postavke kontrolera
« : Siječanj 12, 2016, 10:19:29 poslijepodne »
Pozdrav svima,,,,

evo ovako, igram tu fifu vec 3 godime i nikako da se naucim na neke postavke ... u obrani sam katastfrofa, nasjedam na laznjake  cudo jedno ...

zanima me kako vi drzite postavke kontrolera u odnosu na prebacivanje igraca u igri,, znaci, meni se igraci sami prebacuju toliko da cesto ne znam vise na kojem igracu mi je trenutno igra, protivnik mi se proseta kroz obranu ,,, poludim zbog toga, ali nikako na zelenu granu s tim postavkama ...

Offline Rafo 1886

• Moderator
  • *
  • Total likes: 79
  • Come on you Gunners ;)
  • Manager: Sevilla F.C.
Odg: Vaše postavke kontrolera
« Odgovori #1 : Siječanj 12, 2016, 10:27:14 poslijepodne »
Ja ti igram na alternate postavci kontrolera i tu se mijenja igrač s L1 tipkom

Offline IvanBravic

« Odgovori #2 : Siječanj 12, 2016, 10:37:13 poslijepodne »
ma nije stvar s kojom tipkom se mjenje, nego postavke ,,, auto-mijenjanje, air-ball i ostale gluposti ,, ja tu vise ne znam kako da postavim i sto je najbolje za igraca ...

Offline dario

« Odgovori #3 : Siječanj 12, 2016, 10:42:07 poslijepodne »
Pa čuj, što je meni najbolje ne mora značit da će tebi odgovarat, jednostavno moraš sam probat i vidjet što ti odgovara a što ne. Kako sam pišeš da ti ne odgovara da se igrači sami prebacuju, pa pobogu stavi da ih ti manualno prebacuješ i vidi kako ti onda ide. Ako ti ni tada ne ide, onda problem nije u prebacivanju igrača.
Meni je osobno na Air Balls, ali mislim da je ionako mala razlika između toga i Manual, isprobaj jedno i drugo i vidi što ti odgovara.

Offline IvanBravic

« Odgovori #4 : Siječanj 12, 2016, 10:47:19 poslijepodne »
Je, i kad stavis na manual, onda nikad ne prebaci iz pre na najblizeg igraca na kojeg bi po svoj logici trebao da prebaci ,,, igra mi je odlicna i naspram pesa, realnija 100x, ali kontrole su lose ...

Offline BlueHell...

• Administrator
  • *
  • Total likes: 539
  • One Team - One Mission
    • FIFA-eXpert
  • Manager: Olympique Lyonnais
« Odgovori #5 : Siječanj 12, 2016, 10:50:25 poslijepodne »
Prebacuj strelicu desnim analogom (gljivicom)