Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: Pomoć oko PSN-a  (Posjeta: 2031 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino_1307

Pomoć oko PSN-a
« : Svibanj 14, 2016, 08:33:40 prijepodne »
Pozdrav ljudi, znači ovako, otišao sam odraditi sezonu na more i uzeo sam sa sobom PS4 i TV. Uzeo sam i onaj širokopojasni mobilni internet (alcatel stick) 25gb, jučer sam sve postavio i radilo je sve super, preko lapropa sam si otvorio hotspot i povezao se na ps4 bez ikakvih problema,a danas se više nemogu povezati, znači odem ja na settings>network>set up internet connection>Wi-Fi>onda mi nađe moj hotspot koji sam napravio i onda me pita IP adress settings ( to me jučer nije pitalo, samo se je povezalo) stisnem sve automatic i dođem sve do kraja do onoga Test internet connection i onda mi ovako pokazuje ssid-ime mog hotspota>obtain IP adress- successful> internet connection-failed
Onda odem na details i piše mi cannot connect to the server within the time limit
Neznam kaj da radim, isprobaval sam sve i svašta, znači sve imam, internet PS4 ali se nemogu povezati, a jučer sam normalno igral.
Ak mi neko može pomoći bil bi mu jako zahvalan jer bi mi spasil sezonu @BlueHell... ak znaš nekog ko se kuži u te stvari nek mi proba pomoći

Offline mamutarka

Odg: Pomoć oko PSN-a
« Odgovori #1 : Svibanj 14, 2016, 10:35:51 prijepodne »
ja te mogu ovdje uputit http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=243862&page=20

vjerujem da bi netko tamo imao ideju o čem se radi, vrijedi pokušat

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • Total likes: 247
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
« Odgovori #2 : Svibanj 14, 2016, 01:13:03 poslijepodne »
Nemoj onda stavljati automatic, probaj na manual. IP adress stavi 192.168.X.X, Subnet mask 255.255.255.0, Deafault gateway 192.168.X.X, Primary DNS server 8.8.8.8 i Secondary DNS server: 8.8.4.4

Ne znam na pamet default gateway za taj stick, probaj viditi uputstva.. Možda ni ne počinje ovako, al pretpostavljam da je.

Offline Dino_1307

« Odgovori #3 : Svibanj 14, 2016, 09:53:53 poslijepodne »
Hvala dečki, napokon sam uspio, ma neznam ni sam šta je bilo, nešto sam morao srediti preko cmd-a, pogledao sam sve moguce na youtubeu i nakraju našao neki bezvezni video koji mi je pomogao, hvala još jednom.