Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: 12. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI  (Posjeta: 1252 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rafo 1886

• Moderator
  • *
  • Come on you Gunners ;)
  • Manager: Sevilla F.C.
12. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI
« : Ožujak 23, 2017, 09:37:28 poslijepodne »
12.Kolo - SUPERLIGA
Rok za odigravanje: 29.3.2017 - 22:00h

Ovaj kod samo kopirajte i izmijenite podatke:
[center][b][size=15pt][color=yellow](PSN-1) TeamX [size=15pt][i][b][color=orange]0:0[/color][/b][/i][/size] TeamY (PSN-2)[/color][/size][/b][/center]

1:0 - IgracX
1:1 - IgracY
1:2 - IgracZ
2:2 - IgracT

@ Upisivanje Izvještaja @

® Izvještaj mora sadržavati:
@ PSN ID oba igrača
@ Imena klubova
@ Rezultat
@ Strijelce
® Pobjednik upisuje izvještaj utakmice.
® U slučaju da je utakmica završila neodlučenim rezultatom tada se igrači dogovaraju između sebe oko upisivanja izvještaja.
® Izvještaj mora biti upisan do službenog isteka roka za odigravanje utakmice.
® Izvještaj mora biti što manje provokativan.
® Ukoliko izvještaj ne bude upisan do isteka roka za to će odgovarati OBA igrača i ADMINISTRATOR lige ima pravo kazniti ga kaznom propisanom pravilnikom.
® Administratori će za svako kolo otvoriti novu temu za izvještaje.

LINKOVI TABLICA I RASPOREDA ODIGRAVANJA ĆE BITI KASNIJE UPISANI. ISPOD NAPIŠEM PAROVE OVOG KOLA

Offline Rafo 1886

• Moderator
  • *
  • Come on you Gunners ;)
Odg: 12. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI
« Odgovori #1 : Ožujak 23, 2017, 09:37:59 poslijepodne »
12. kolo
Liverpool – Arsenal
Barcelona – Bayern
Real Madrid – Roma
Juventus – Manchester United
PSG – Atletico Madrid
Chelsea – Manchester City
Tottenham - Dortmund

Ako kome trebaju PSN id-ovi ekipa neka javi, ali mislim da ste se već uhodali tko vodi koju ekipu
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2017, 11:19:59 prijepodne Rafo 1886 »

Offline Kicolino1985

• *
  • Manager: Chelsea
« Odgovori #2 : Ožujak 24, 2017, 06:01:24 poslijepodne »
(kicolinoo ) Chelsea 3:1 Manchester City (kicle9)

1:0 - E.Hazard
2:0 - E.Hazard
2:1 - Aguero
3:1 - Sane
Dosta otvorena utakmica s obje strane.Ekipa Chelsea je na vrijeme realizirala svoje šanse i mirno ušla u drugo poluvrijeme.City je pokušavao u par navrata ugroziti gol Curtoisa ali nisu imali srece.Ipak sredinom drugog poluvremena uspjeha ju smanjiti rezultat.Međutim Sane ne dozvoljava iznenađenje i povećava pred sami kraj rezultat na 3:1.
GG Sretno!

Offline Rafo 1886

• Moderator
  • *
  • Come on you Gunners ;)
« Odgovori #3 : Ožujak 25, 2017, 02:34:12 poslijepodne »
(perinho93) Liverpool 2:2 Arsenal (LoliRafo_kz)

0:1 - Alexis Sanchez
1:1 - Coutinho
2:1 - Daniel Sturridge
2:2 - Mesut Ozil

Izjednačeno smo krenuli u utakmicu i obojica smo stvorili nekoliko prilika. Onda je Liverpool došao do par vezanih prilika iz kornera i tako mogao doći do vodstva, ali su Čech i vratnica spasili goste. Naravno da je za to stigla kazna u sljedećem napadu. Prvo je Sanchez pucao, a Mignolet mu obranio, a onda je Sanchez u padu ljevicom pucao dosta sporo, ali dovoljno da prebaci Mignoleta za vodstvo Arsenala. U drugo poluvrijeme je Liverpool ušao žestoko i za 5 minuta su zabili 2 pogotka preko Coutinha i Sturridgea. Nakon toga sam se morao otvoriti što sam i napravio. Nisam stvarao nešto puno prilika, ali sam dovoljno kružio oko Liverpoolovog gola. Na kraju sam ipak u 86. minuti došao do izjednačenja preko Ozila kojega je uposlio Alexis. Mogao sam i do pobjede jer sam u 90. minuti imao priliku s Ramseyem nakon kornera, ali je lopta jedva promašila okvir gola pa je rezultat ostao 2:2. Mislim da je ovo realan rezultat iako smo obojica mogli do pobjede. Liverpool je imao 13 udarac dok je Arsenal imao 10 udaraca. Nije neka velika razlika tako da bi se i po statistici shvatilo da je x dosta realan.
Gg, @Perinho93, super utakmica i sretno dalje

REZULTAT UPISAN!
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2017, 05:28:32 poslijepodne danijel206 »

Offline vedro_livno

• Projekt clanovi
  • *
  • PRO Klub: Balkan Brothers
  • VP Pozicija: Any/Cf/Cam/ST
  • Manager: FC Barcelona
« Odgovori #4 : Ožujak 31, 2017, 12:17:46 prijepodne »
(vedro_livno) Barcelona 3:0 Bayern(Damche1)

1:0 - Messi
2:0 - Alba
3:0 - Suarez

Dva puta smo pokušali, priznajem nije bila neka brzina neta, Damche je dva puta zatrazio mutual quit, prihvatio sam, krenuli smotrecu utakmicu u prvih 10 min jednom zastopa, iza toga zabijem gol, pa 3 min kasnije i drugi gol i onda uz minimalna zastajanja konekcije Damche se pocne zaliti kako ne moze igrati,(Nije stopalo ni u jednoj akciji u kojoj je zabijen gol.) bla bla bla, dkrene prema centru tad vec malo pocne vise stopati ali se moglo igrati slozim mu akciju i treci gol i u 30 minuti smo se poceli dopisivati i rpestali igrati jer Damche nije htio završiti utakmicu, samo zato sto je gubio. Uskratio mi je golijadu na Camp Nou, ali bez obzira na njegovu tvrdoglavost, želim mu više sreće u nastavku.

REZULTAT UPISAN!
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2017, 05:28:49 poslijepodne danijel206 »
V.LJ.

Offline Damche1

• *
  • Manager: Bayern Munchen
« Odgovori #5 : Ožujak 31, 2017, 12:26:16 prijepodne »
(vedro_livno) Barcelona 3:0 Bayern(Damche1)

1:0 - Messi
2:0 - Alba
3:0 - Suarez

Dva puta smo pokušali, priznajem nije bila neka brzina neta, Damche je dva puta zatrazio mutual quit, prihvatio sam, krenuli smotrecu utakmicu u prvih 10 min jednom zastopa, iza toga zabijem gol, pa 3 min kasnije i drugi gol i onda uz minimalna zastajanja konekcije Damche se pocne zaliti kako ne moze igrati,(Nije stopalo ni u jednoj akciji u kojoj je zabijen gol.) bla bla bla, dkrene prema centru tad vec malo pocne vise stopati ali se moglo igrati slozim mu akciju i treci gol i u 30 minuti smo se poceli dopisivati i rpestali igrati jer Damche nije htio završiti utakmicu, samo zato sto je gubio. Uskratio mi je golijadu na Camp Nou, ali bez obzira na njegovu tvrdoglavost, želim mu više sreće u nastavku.

kod 2:0 sam rekao da imaš 2:0 i da šteka i nisi hteo da prekineš i da igramo ponovo kolko nam je ostalo da pokušamo sredit konekciju a onda si kod 3:0 počeo da ok da možda bi mogli i sve ostalo što si napisao i boli mene k... za rezultat samo ne može se tako igrat kad šteka
Nisam ni tražio od 0 i od početka samo da se to sredi  a ti opet pišeš nešto što nije istina i da nisam hteo igrat jer sam gubio . Nisam hteo igrat jer je ŠTEKALO  odnosno zbog loše KONEKCIJE ... a sam priznaješ kako je bilo loše a posle i lošije prije nego si složio akciju za 3 gol... I neču dopustit da se opet krivi mene za nešto što nije bilo baš tako, kako je avtor komentara utakmice napisao .

Damche1

Offline vedro_livno

• Projekt clanovi
  • *
  • PRO Klub: Balkan Brothers
  • VP Pozicija: Any/Cf/Cam/ST
  • Manager: FC Barcelona
« Odgovori #6 : Ožujak 31, 2017, 12:34:35 prijepodne »
Kao što sam ti napisao u gornjem tekstu, kriv si, jer se ponašaš kao primadona i žališ na svaku sitnicu, igrao sam s još ljudi s kojima je štopalo pa bih uvijek odigrao do kraja, treba ti sto godina dok odgovoris na poruku na psn, šta da ti kažem, samo si stao na 2:0 i rekao da se ne može igrati, bez da predlažeš da igramo od početka, sretno dalje.
V.LJ.

Offline Damche1

• *
  • Manager: Bayern Munchen
« Odgovori #7 : Ožujak 31, 2017, 12:46:23 poslijepodne »
Kao što sam ti napisao u gornjem tekstu, kriv si, jer se ponašaš kao primadona i žališ na svaku sitnicu, igrao sam s još ljudi s kojima je štopalo pa bih uvijek odigrao do kraja, treba ti sto godina dok odgovoris na poruku na psn, šta da ti kažem, samo si stao na 2:0 i rekao da se ne može igrati, bez da predlažeš da igramo od početka, sretno dalje.

evo opet, avtomatski sam ja kriv što je tebi štopalo i onda još što ti nisam odmah odgovarao a zaboravio si napisat kako so poruke išle....  ehh , bezveze...
Super , bravo i hvala za takav komentar ...
Damche1

Offline ReBBaSRB

• *
  • Origin ID: ReBBaSRB
  • Manager: AS Roma
« Odgovori #8 : Travanj 03, 2017, 12:38:28 prijepodne »
(amela1511) Real Madrid 0:1 Roma (ReBBaSRB)

0:1 - Salah

gg, srecno dalje :)

REZULTAT UPISAN!
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2017, 05:29:23 poslijepodne danijel206 »

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
« Odgovori #9 : Travanj 03, 2017, 09:12:29 poslijepodne »
(FrendCule) Spurs 0:1 Borussia Dortmund (Mudri14)

0:1 - Gotze

Jako loša utakmica sa naše strane, protiv dobrog protivnika koji je odlicno otvorio utakmica, ali zavrsnica nije bila na nivou. Burki je na golu upisao nekoliko odlicnih obrana, a mi smo iz svoje jedine prilike u prvom dijelu poveli preko Gotzea koji nije imao tezak posao. Drugo poluvrijeme mi otvaramo puno bolje, odlicna akcija na desnoj strani i Castro ostaje sam i gada okvir gola, a odbijanac ne uspijevamo uputit prema praznoj mrezi. Spursi su do kraja pokušavali preko Kane i Lamela sa distance, ali bez uspjeha.

GG Frend, sretno dalje

REZULTAT UPISAN!