Korisničko Ime: Lozinka:

Autor Tema: 23. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI  (Posjeta: 1281 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
23. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI
« : Travanj 10, 2017, 05:03:53 poslijepodne »
23. Kolo - Super Liga

Rok za odigravanje: 19.04.2017 - 22:00h

TABLICE - KLIK!!

RASPORED ODIGRAVANjA - KLIK!!

Ovaj kod samo kopirajte i izmijenite podatke:
[center][b][size=15pt][color=yellow](PSN-1) TeamX [size=15pt][i][b][color=orange]0:0[/color][/b][/i][/size] TeamY (PSN-2)[/color][/size][/b][/center]

1:0 - IgracX
1:1 - IgracY
1:2 - IgracZ
2:2 - IgracT

@ Upisivanje Izvještaja @

® Izvještaj mora sadržavati:
@ PSN ID oba igrača
@ Imena klubova
@ Rezultat
@ Strijelce
® Pobjednik upisuje izvještaj utakmice.
® U slučaju da je utakmica završila neodlučenim rezultatom tada se igrači dogovaraju između sebe oko upisivanja izvještaja.
® Izvještaj mora biti upisan do službenog isteka roka za odigravanje utakmice.
® Izvještaj mora biti što manje provokativan.
® Ukoliko izvještaj ne bude upisan do isteka roka za to će odgovarati OBA igrača i ADMINISTRATOR lige ima pravo kazniti ga kaznom propisanom pravilnikom.
® Administratori će za svako kolo otvoriti novu temu za izvještaje.

Offline danijel206

• Administrator
  • *
  • PRO Klub: FeX BAP Team
  • VP Pozicija: ST
  • Manager: PSG
Odg: 23. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI
« Odgovori #1 : Travanj 11, 2017, 03:19:30 poslijepodne »
(Rogla_HR) PSG 1:1 Real Madrid (amela1511)

Strijelci:
0:1 - 66' Ronaldo (Modrić)
1:1 - 76' Ben Arfa (Kurzawa)

Udarci: 14(8) - 10(7)

Posjed lopte: 60 - 40

Točnost dodavanja: 92 - 81

Igrač utakmice: ?

Nakon nekoliko dana odsutnih od FIFE dočekao me zanimljiv dvoboj protiv Real Madrida. Od samog samog početka sam krenuo ofenzivno i uputio nekoliko udaraca, najviše preko Cavania. Navas je bio dobro raspoložen i branio je sve te pokušaje. U tim trenucima mi se činilo da je jako teško da ne završim ovu utakmicu sa sva 3 boda. Akcije su se samo nizale, no, nedugo nakon jako opasnog slobodnog udarca Cristiana Ronalda sudac svira kraj prvog poluvremena bez promjene rezultata unatoč mojoj dominaciji u prvom poluvremenu. U drugi dio Real Madrid ulazi puno bolje i prijeti mojem golu u 2 navrata. Onda je i stigla kazna za moje neiskorištene šanse i iz kornera Modrić ubacuje onako kako on zna, pogađa Ronalda koji glavom puca u dio gola koji je pokrivao Thiago Silva i on reagira neobjašnjivo i lopta se od njega odbija u gol iako ju je trebao lako obraniti unatoč tome što je Trapp već bio svladan. Odmah nakon toga mijenjam formaciju i ubacujem Ben Arfu s klupe. Upravo on se pokazao kao super-sub i zabija glavom nakon ubačaja Kurzawe. Nakon toga se igra jako otvoreno na obje strane. U poslijednjim trenucima Kroos ne koristi odično proigravanje Ronalda, a u akciji nakon Di Maria odlično cilja suprotne rašlje, no Navas ne dopušta preokret. Potpuno izjednačeno drugo poluvreme, no ipak radi moje bolje igre u prvom sam ipak bio malo bliže pobjedi.

GG

REZULTAT UPISAN!
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2017, 03:46:15 poslijepodne danijel206 »

Offline Mudri14

• Administrator
  • *
  • COYG Thierry Henry 14
  • VP Pozicija: ST/Any
Odg: 23. kolo - SUPERLIGA - IZVJEŠTAJI
« Odgovori #2 : Travanj 25, 2017, 01:27:37 prijepodne »
(Mudri14) Borussia Dortmund 4:1 Bayern Munchen (Damche1)

1:0 - Gotze
2:0 - Reus
2:1 - Ribery
3:1 - Reus
4:1 - Gotze

Slicna utakmica kao prvi puta kad smo igrali, Dortmund u kontroli i stvara napade, a Bayern pokušava preko kontri zaprijetiti. Kolega Damche bolje otvara utakmicu i ima odlicnu priliku s Riberyem koji promašuje 100% šansu koja se samo par min kasnije pokazala kao kobna jer na drugoj strani domaci dolaze u vodstvo. Nakon promašaja Bayerna, Dortmund radi odlicnu akciju po desnoj strani terena i stvara višak, Dembele dodaje Gotzeu koji u prvom dodiru izbacuje Hummelsa i od stative zabija za 1:0. Nakon tog gola, Dortmund je imao jos 2 pokušaja preko Reusa, medutim Neuer je bio raspolozen i oba puta refleksno obranio. Drugo poluvrijeme slicna prica i negdje oko 60-te minute krademo jednu loptu te u trku ulaze Aubameyang i Boateng, napadac vara svog cuvara i samo dodaje na drugu stativu gdje ceka Reus za lagani gol. Gosti su se nakon tog gola nekako opustili i okrenuli se pass igri i napravili lagani pritisak, sto je rezultiralo golom Riberya nakon promašaja Lewandowskog koji je bio u 100% sansi. Taj rezultat stavio nas je na oprez, ali ipak do kraja zabijamo jos 2 puta i potvrdujemo pobjedu :)

GG Damche sretno dalje

REZULTAT UPISAN!
« Zadnja izmjena: Travanj 28, 2017, 03:05:15 poslijepodne danijel206 »